Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kajak van al-Kaida atombomba...

Kajak van al-Kaida atombomba Európában? Hol?

Figyelt kérdés

Pont egy pár hete olvastam ezt hogy akkor robbantanának ha bin Ladent kinyiffantják. Most azt állítják hogy meghalz bár hát én nem igazán tudom mit higyjek már...

Mintha pont tudták volna hogy nemsokára meghal bin Laden és lehoztak egy ilyen hírt előtte...

Meghát ugye 9/11 körül is (ami bin Laden legnagyobb állítólagos bűne) nagyon sok a kérdójel.

De hát attól még néhány elvetemült őrült arab elrelythetett valami Európában. Szerintetek van ilyen atombomba és tudni azt hogy hol?

Meg van 1 másik elméletem is:

Ugye azt mondják hogy ezt az egész terrorizmus elleni harc dumát csak az amcsik meg az izraeliek meg a többi nyugati ország találta ki hogy lehessen háborúzni (ugye fegyver, gyógyszer, ellátás miatt minden ami jól jön a nagy gyártómultiknak egy háborúban). Most hogy azt mondják meghalt a főgóré most az amcsik vagy valamelyik másik dob le egy atombombát mondjuk Lenegyelországban de akár Magyarországon is. Fentatartják a terrorizmus továbbra is létezésének látszatát Európa és Amerika meg persze nagy karöltve összefog és persze porig rombolnak mindent ami arab, muszlim...

Mert ugye furcsa hogy pont bin laden halála előtt egy héttel jött ki ez a hír, mert így ha robbantanak akkor rá lehet fogni az arabokra...

Itt a kiszivárogtató tehát a Wikileaks az egyetlen ami nem illik a képbe...

Ők ugyanis nagyon Nyugat-ellenesek...

Bár ki tudja. Lehet hogy ez így nagyon morbidnak és elképzelhetetlennek hangzik de vannak emberek akik betegek és nem bírják elviselni ha nem nő havonta egy 0-val a bankszámláikon a pénzük...


2011. máj. 5. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Még az Arab országokban sincs, nemhogy behozzák európába.
2011. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Itt!
2011. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a terrorizmusnem látszat. Nagyon is valós dolog
2011. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Próbáljanak csak az arabok atombombát robbantani Európában, az USA atomzáport zúdít az egész Közel-Keletre!
2011. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam pár kajakot a Dunán.
2011. máj. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Madmartigen válasza:
78%
Feri bácsit kérdezted már? Mondtam ne igyál annyi pimpós bort, mert ide vezet.
2011. máj. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is van egy eladó! Vagy elcserélhető hidrogénbombára értékegyeztetéssel!
2011. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Én csak fel-Kaida atombombát láttam, azt tényleg le lehet dobni kajakról is meg kenuról is.
2011. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Furcsa hogy ha felteszek egy kérdést az illuminatival kapcsolatban mindenki mondja hogy jajj ez nagyon valós dolog meg szarjunk tőle közben meg egy ilyen kérdést nem vesznek komolyan...
2011. máj. 6. 16:00
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tele van helyesírási hibákkal a kérdésed. Így nem csoda, hogy sokan nem foglalkoznak vele.
2011. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!