Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen kiképzésen mentek át...

Milyen kiképzésen mentek át az SS-katonák?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne, hogy milyen gyakorlatok voltak. Elég, ha belinkeltek egy oldalt, amin le van írva - én sehol sem találok semmi hasznosat. Az érdekelne, hogy nyilván nem egész nap fekvőtámaszoztak, hanem valami más gyakorlat - nem a fegyverkezelés érdekel, hanem ami az állóképességen és az erőléten javít. Azt is tudom, hogy az SS-be amúgy is jó fizikumú emberek jelentkeztek.

Röviden: Milyen gyakorlatokat kellett csinálnia egy SS-katonának?


2011. máj. 2. 22:32
1 2
 11/12 Ultracivil ***** válasza:
82%

Igazad van Vologya!


Elnézést kérek mindenkitől, különösen a Kérdezőtől a kirohanásomért.


Valahogy nem tartom emberi dolognak sem az egyénileg, sem az államilag szervezett öldöklést és az erre való tanítást.


Ráadásul ismerek jó néhány olyan hivatásos tisztet aki ugyan hivatkozik arra, hogy Ő védi/védte a nemzetet (a nagy semmi ellen), de a versenyszféra valódi háborúját sohasem vívta meg.

Nem Ők, hanem én védem a Nemzetet a munkámmal a gazdasági teljesítményemmel.

Ha pedig meg kell védeni egyszer majd az országot én ott leszek és nem hátul kushadok.

2011. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a SS leginkább a kegyetlenkedéseiről volt híres, egy-egy rendes harcban a Wermacht sokszor kisegítette, nem is nézték őket semmibe!

Az lehet hogy az elején jó kiképzést kaptak,de később erre már nem volt idő. Az SS vezérkart meg inkább jó pártemberek alkották, mint jó stratégák!

2011. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!