Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Erre van lehetőségem?

Erre van lehetőségem?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni,és még a suliban akarok maradni 2 évet szakmát tanulni.De tartalékosnak szeretnék jelentkezni,és az érdekelne hogy mikor lenne alapkiképzés vagy a nyári szünet alatt meg lehet csinálni valahogyan?Egyébként színtévesztő vagyok.


Az érdekelne még,hogyha én ki akarok majd menni külföldre dolgozni és ott fogok élni,és itthon lenne olyan katasztrófahelyzet hogy engem is hívnak(pl.: árvíz) akkor nekem tegyük fel Angliából haza kell utaznom?Vagy a távolság miatt nem hívnának?És a tartalékosoknál is ugyanúgy korlátozva lennék a szívtévesztés miatt? Köszönöm szépen előre is a válaszokat:)


2011. ápr. 13. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb neked kéne már eldönteni mit akarsz egyáltalán, a hazádat szolgálni vagy disszidálni.
2011. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól élni, és közben amiben tudom segíteni a hazám.
2011. ápr. 13. 15:05
 3/4 vzs ***** válasza:
ennek a rendszernek a kidolgozása folyamatban van, egyelőre ezek még nincsenek tisztázva
2011. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem késtem el még semmivel:) Köszönöm a válaszod:)
2011. ápr. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!