Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetek légiós ha volt már ügyem?

Lehetek légiós ha volt már ügyem?

Figyelt kérdés

sziasztok

régebben volt egy verekedésem amiből súlyos testi sértésem lett rossz társaságba keveredtem most lassan letelik a 2 év pártfogóm és szeretnék kimenni a légióba és minden itt hagyni újra kezdeni az egészet mert már iszonyodok ettől az egésztől

van egy légiós ismerősöm 15 volt kint (és nem bánta meg)és ő azt tanácsolta hogy nem mondjam meg hogy volt ilyen ügyem

most nem nagyon tudom hogy mitévőlegyek mert ha nem mondom el azért csapnak ki

de egy büntetlen embernek meg nagyobb esélye van


mit tegyek?

értelmes válaszokat előre köszönöm


2011. ápr. 5. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha "élet ellenes" bűntetted volt és kiderül kicsapnak. De ha jól el tudod titkolni a Gestapo előtt hajrá és sok szerencsét. De ahogy olvasom semmi olyat nem tettél amivel valamelyik nemzetközi nyomozóiroda foglalkozna (Interpol).

M.O. pedig nem fogja kiadni az ügyedet egy másik országnak. Szóval légy meggyőző a felvételi beszélgetéseken.

2011. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy dilemma... igaz hogy a légióban nem szeretik a bűnös multú embereket, de a hazugokkal szerintem mégjobban elbánnak! a helyedben egyébként meggondolnám 2-szer is hogy szarér hugyér szívhass mint a torkos borz család barátok nélkül.
2011. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 De Puta Madre ***** válasza:
Így is úgy is kiderül, mert a légióban leinformálnak. Régebben a bűnözők menedékeként volt híres, ma már szűrnek, nekik sincs balhésokra szükségük.
2011. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez nem egy tini álom én már egy ideje tervezem és igen van fogalmam arról mit vállalok nem egy terrorista vagyok csak verekedésem volt egy meg csúszás ennyi


köszönöm a kommenteket

2011. ápr. 5. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Khmm, ez az egész olyan hiteltelen

Ha van egy ismerősöd aki BIZTOSAN kintt volt, tapasztalattal rendelkezik,tudja mi van ott, miféle tesztek vannak ott(már ammennyiben, ha kinnt volt, a titoktartás miatt elmondhat)akkor miért egy anoním fórumon kérdezgetsz, ahol több mint valószínű, hogy senki lócitromot se tud a légióról a Google-s találatokon kívül?


Kamu

2011. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Colonel ***** válasza:

Mivel megkaptad érte már a bűntetésed és nem a felelősségre vonás elől menekülsz, én azt mondom mondj el mindent ahogy volt a Gestaponak. Nem kell megvárnod a pártfogó leteltét sem. A pártfogónak megmondod hogy külföldi munkát vállalsz aztán kész. A pártfogó felügyelet ha nincs rá külön kikötés, nem korlátozhatja a más országokba való utazásod. Ezer százalékra mondom, volt már rá példa, hogy a felfüggesztett időtartama alatt is felvettek már embert ;) Ha kamuzol és kiderül a felvétel alatt akkor viszont elküldenek. ű


Sok szerencsét!

2011. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem ez NEM KAMU csak tudod érdemes más embert is meg kérdezni

ez olyan mikor az egyik ember azt mondja hogy igen nagyon rossz volt kint míg a másik meg nem bánta meg

arról nem beszélve hogy ő már régen volt kint(15 év) és sokkidőt tehát nem most jelentkezett és azóta már változtak a dolgok

inkább lehetőleg volt légiósok vagy akiknek nem sikerült olyanok írjanak


goggle harcosok kíméljenek


köszönöm a kommenteket

2011. ápr. 5. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!