Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Olvastam a "Kapható a legújabb...

Pro Patria kérdése:

Olvastam a "Kapható a legújabb Haditudósító - Gránátosként a Hunyadi SS hadosztályban" cikket, ahol azt írják, hogy "folytatjuk", de nem találtam folytatást, pedig már elég régi írás. Hol találom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 22:46
 1/5 anonim válasza:
2011. ápr. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennek keresem a folytatását.
2011. ápr. 3. 15:15
 3/5 anonim válasza:

Azt hittem feltalálod magad...


Cikket elolvastad volna, akkor ezt is láttad volna:


Megrendelhető:

A kéthavonta megjelenő kiadvány kapható a nagyobb újságárusoknál, nemzeti könyvesboltokban. A Haditudósító megrendelhető 700FT ellenében, vagy előfizethető egy évre 4000FT-ért a sarkadyistvan@gmail.com címen, vagy a 06209551162 telefonszámon.


A megjelenés kapcsán (havilap legyen-e) szavazást tartanak a hadtörténeti folyóirat honlapján. Tessék szavazni!

2011. ápr. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy - mivel kiírták, hogy "folytatjuk" - hogy írják majd tovább az oldalon a cikket, miután megjelent az újság, és már a következő szám az aktuális.
2011. ápr. 4. 19:17
 5/5 anonim válasza:
Sztem írj vagy telefonálj.
2011. ápr. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!