Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katonaságra hogyan lehet...

A katonaságra hogyan lehet felkészülni?

Figyelt kérdés

A fizikai ok.

Pl. pszichológia és műveltségi. Társadalomismeretből miket kérdeznek általában? Mi a téma?

Hamarosan felvételi, félek hogy meghúznak valamin!

Átlagom 4egész, fizikai kb 90-95%-osra tudom, de írásbeli?

Töriből idén megyek emeltre, tavaly 87% volt a közép törim.

Félek, hogy meghúznak. Én nagyon nem szeretem a pszichológiát, a teszteket eleve utálom!

Mennyi esélyem van, hogy felvesznek?

Futás, fekvőtámasz max pont, felülés 70-71db megy 2perc alatt a 86helyett.


2011. márc. 27. 17:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként van doppingszűrés? Nem doppingolok, de csak érdekel.
2011. márc. 27. 17:47
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Mivan? :D


A tisztire sem számít a műveltség. Annyira számít, hogy egyetemi felvételi van ügye, de elég alacsonyak a pontszámok.


A tesztekre nem lehet felkészülni. Külön így találják ki, hogy NE tudjál semmilyen módon felkészülni rájuk.


A fizikaira meg lehet, edzeni kell :)


Amúgy a fizikait oszd el kettővel, ha a dupláját meg tudod csinálni egyhuzamban, akkor ott talán menni fog. A felmérésen vérvétel, utazás, hajnalban kelés, jóformán éhezés (de minimális kaja, mert este ehetsz utoljára, és alig lehet kapkodva, vérvétel után bekapni egy szendvicset), és én láttam a kigyúrt csávót 50 fekvőtámasznál feladni, pedig 100-ra akart menni... Nevetségesen egyszerűen tűnik, de rohadt nehéz :)

2011. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Éhgyomorra kell csinálni?

De jó.....

akkor meghaltunk.

2011. márc. 27. 18:08
 4/17 A kérdező kommentje:
Am. fejben kell eldőlni! Én anno hiába voltam 111kg, most a 85kilómmal több súlyt bírok és több fekvőtámaszt! Nem csak izom kell oda!
2011. márc. 27. 18:10
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Az tény, csak szóltam, hogy készülj, mert kemény. Amikor mentem, a táblázat alapján nekem is megvolt majdnem max pontszám, aztán ott meg 30 fekvőnél már remegett a karom, alig bírtam kitolni magam... Szóval nem egyszerű.
2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
miért nem bírtad? vérvétel miatt? vagy mert éhgyomorra kellett?
2011. márc. 27. 18:36
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

Fene se tudja, de nem igazán ment :)


Reggel kelés hatkor, hogy az utolsó kaja este nyolckor lehetett. Előtte persze utazás Kecskemétre, ott alvás. Aztán talán héttől kezdve folyamatos tortúra, hallás, látás, belgyógyászat, röntgen, EKG, tehát általános vizsgálat, vérvétellel, fogászattal, amit csak el tudsz képzelni. Vérvételig enni persze nem lehetett. Utána se sokat :)


Aztán átmenni a másik részre, felülés, fekvőtámasz, meg persze futás. Így nem hangzik soknak, de azért rohadt kemény volt, pedig ahogy olvastam én is, "áh, ezt gond nélkül megcsinálom" aztán mégis vért izzadtunk. De szerencsére nem csak én, hanem más is :)


Bár, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy már addigra kiderült, hogy a hallásom miatt buktam a pilótaságot, tehát igazából csak becsületből mentem el. A pszichológiait meg hagytam a fenébe már, fölösleges lett volna.

2011. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kössz az infót, jól jött. Nem tudom mi lesz, tudom nem lesz egyszerű, de megpróbálok mindent beleadni!
2011. márc. 27. 19:21
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Sok sikert, és ügyesen :)
2011. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél?
2011. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!