Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katona akarok lenni, és az is...

Splash kérdése:

Katona akarok lenni, és az is leszek! Semmi negatívum vagy mellébeszéd. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Csaknem annyit fogsz keresni, mint egy takarítónő. Ez tény."


Nem kell itt maradni, ki lehet menni missziózni ott aztán dől a pénz és komolyan katonáskodhatsz. Vannak akik azt mondják "Így nem szolgálod a hazát!" DEHOGYNEM, jó hírét kelted a magyaroknak, a magyar katonákat alapból nagyon szeretik külföldön mert jó képzett, jó emberanyagból álló hadseregünk van, jó kiképzéssel a háta mögött. Egy bajunk az hogy a technológiánk kb 50 évvel van lemaradva...

2012. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is katona akarok lenni de még csak 14 vagyok
2012. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Még csak 14 leszek és lány vagyok. Megfordult a fejemben a katonaság is. Hát mivel lány vagyok nem igazán katonáskodtam mikor kisebb voltam. Tehát eddig nem sok infóm van róla mit kellene ilyenkor csinálni.

Szerintem is, hajrá. Ez az beszéd, hogy nem hátrálsz meg. :)

2012. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tüzoltó leszel s katona!

Vadakat terelõ juhász!

Látod, elalszik anyuka. -

Aludj el szépen, kis Balázs.

2014. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!