Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy nő is lehet tábornok?

Egy nő is lehet tábornok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 20:27
1 2
 11/14 fegyvernepper ***** válasza:
44%
Egy férfi akkor is sokkal alkalmasabb katonának, mint egy nő...
2011. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Nos én is lány vagyok, és katonának készülök. Nem tudom miért lenne rosszabb egy nő katonának. Sőt.
2011. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

Semmivel nem rosszabb egy nő katonának.Nyilván aki nem érzi magát alkalmasnak erre a pályára nem jelentkezik.De miért kellene a nőket tenyészkancáknak nézni?

Csak azért mert a férfiak féltik a kényelmüket, meg a pozíciójukat, hogy most már nem ők a nagy alfa hímek.

2011. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Valószinűleg az amazonok tették be az ajtót rendesen.Alighanem nem lenne Xena népszerű,ha egy nő nem lehetne jó harcos.Ebből pedig következik,hogy katonai vezetőként akár tábornok is lehet.A harcművészek között is számtalan kiemelkedő nő volt,van és lesz.Bármennyire is pátriarkális a neveltetésünk,és a szemléletünk,a nők sok területen jobban teljesítenek.Sok olyan adottságuk és képességük van melyek által akár tábornokká is lehetnek.Én ismertem kiváló tiszteket oktatókat még vadászpilótát is aki után civilruhában igencsak tekeredett a nyakunk.Az is igaz,hogy volt kiváló de csapnivaló vezető is köztük..De a jók azok félelmetesen jók voltak.
2011. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!