Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az idegenlégióban még akkor...

Az idegenlégióban még akkor is vállalhatsz küldetéseket ha már nem vagy tagja az állománynak?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert hallottam itt-ott olyanokat hogy valaki kiment és 5 év után elhagyta a légiót, de letelepedett Franceban és küldetéseket vállalt, vagy ha valahol nagy balhé volt(pl.:Irak) akkor ment, ez lehetséges?
2011. jan. 9. 17:12
 1/7 Colonel ***** válasza:
35%

Hol telepedett le??


Amúgy meg nem, csak úgy lehetséges ha ott szolgálsz.

Olyan van, hogy 5év után leszerel, majd akár évekkel később, újra visszamegy.

2011. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy küldetéseket?Ez nem a CoD ember.Ha már nem része a köteléknek akkor nem harcol légiósként.Lehet,hogy maffiózóknak csinál küldetéseket.Azt szoktak volt légiósok.
2011. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Franciaországban telepedett le.

Többek közt itt olvastam ilyesmit : [link]

2011. jan. 9. 19:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez amit a fickó leír(ha egyáltalán igaz) lehet hogy semmilyen köze nincs már a Légióhoz?
2011. jan. 9. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Jesszuskám. Jót röhögtem a cikken :)


Valójában egy szó nem igaz a cikkből. Sok leszerelt/aktiv légióst ismerek egyikőjüket sem kérte fel a NBH. Nagyon sz@rul keresnek, nem adják őket bérbe senkinek és semminek.

Fo-t szolgálják és csak békefenntartók.

Az ilyen afrikai meséket meg a kutya sem hiszi el.

2011. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Colonel ***** válasza:
70%

Az első 4 sorig olvastam el, utána abbahagytam... Vicc...

Index fórumon olvasgass, ott szinte már minden kérdésre van válasz, ami csak felmerülhet a Légióval kapcsolatban.


Az ilyen mesegyárosok sztoriait meg felejtsd el, a múltkori, a Bélás is egy óriási kamu volt.


Amúgy meg menj el jelentkezni, aztán ha felvesznek, meglátod milyen is valójában. Túl van misztifikálva.

2011. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszaitokat.

Tervezem hogy jelentkezek csak még nem jött el az ideje.


Különben Colonel te honnan tudsz ennyit a témáról?

2011. jan. 10. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!