Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Mi szükséges ahhoz, hogy valaki harckocsi-sofőr lehessen a Francia Idegenlegioban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy harckocsi.
2010. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
42-es bicepsz
2010. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ülnék egy 10 évet, mert ott megedződnél, hogy olyan emberek közé menj.
2010. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először gondolom jelentkezni kéne, aztán ha felvesznek, a kiképzés végén eldől melyik ezredhez kerülsz.

3. tól kérdezem hogy honnan tudod hogy milyen emberek vannak ott? Gondolom jártál ott és erre alapozod a kijelentésed. Le kéne már szokni arról hogy legendákról beszélünk. Csak úgy megsúgom neked hogy régen biztos felvettek bűnözőket de ma már nem fognak mindenféle kétes alakot felvenni, és hidd el ez így van!

2010. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azért érdeklődök, mert a nyáron szeretnék jelentkezni és szeretnem tudni, hogy egyáltalán megkérdezik-e, hogy kb. mi szeretnél lenni? Amugy a 42-es bicepsz megvan, nem vagyok büntetett előéletü és rendelkezem A,B,C,C+E kategoriás jogsival.
2010. márc. 8. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazándiból a civil életből nem kell oda semmi.

Az alapkiképzés után lehet szakosodni, megjelölöd, hogy melyik ezred melyik századhoz stb..

Te meg bejelölöd, hogy harckocsizó akarsz lenni, ha van üres hely akkor elvileg mehetsz is oda, ha nincs üres hely akkor általában váratnak egy kicsit vagy ajánlanak valami hasonlót. Viszont ha mindenkiéppen az akarsz lenni akkor ők is segíteni. Nekik is érdekük, hogy az légy ami akarsz lenni és avval erősítsd az egységet.

Jogosítványokat ott megcsinálhatod B,C jogsit 3 év szolgálat után kapod meg.

Pontosan nem tudom hogyha harckocsizó vagy elöbb megkapod, bármint a civil életbe.

2010. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Engagé volontaire ***** válasza:

Tanult kollégám jól mondta,az kell hogy olyan helyre kerülj,ahol van harckocsi és sofőrnek osszanak be.

Ez lehet a 1 REC

[link]

(ne tévesszen meg a könnyűlovas ezred lenevezés:)vagy a 13 DBLE páncélos escuadronja

2010. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!