Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Még ma is így működik az...

Még ma is így működik az idegenlégió? (alább)

Figyelt kérdés

[link]


Elsősorban a cikk ezen részeire gondolok:


"Állandó volt a kínzás és a verés, a kiképzõk hangulata szerint.Egy lengyel srácot úgy megvertek, hogy beszakadt az arca és megvakult. Az egyik társunk futás közben elesett, arccal a pocsolyába. Nem lehetett megállni segíteni, jönnie kell vagy ott marad. Infarktust kapott és belefúlt.


Ma is ilyenek történnek ott?


2011. jan. 3. 17:01
1 2
 11/16 Colonel ***** válasza:

Még jó, hogy franciál beszélnek ember, mivel ez a Francia Idegenlégió.

Még egyszer leírom, NEM szükséges semmilyen mértékű francia nyelvtudás! Nem mintha az előzőekben nem fejeztem volna ki magam elég egyértelműen, de akkor már remélem érthető.

2011. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, nem szükséges francia nyelvtudás.Idővel megtanulod, ha nem akkor belédverik:)
2011. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A mai számontartott legkeményebb kiképzéssel bíró alakulat, a US. Army Rangers! Ehhez képest a mai Idegenlégió könnyű.
2011. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"A mai számontartott legkeményebb kiképzéssel bíró alakulat, a US. Army Rangers! Ehhez képest a mai Idegenlégió könnyű."



1.Nem ez volt a kérdés

2.Mit érdekel engem hogy a Légió könnyű a Rangerekhöz KÉPEST ha nem voltam Ranger???

2011. jan. 7. 12:13
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg Colonelnek és a 2-ik válaszolónak, reméltem is hogy a kamu a fickó mert azért ennyire brutális dolgokat nem feltételeztem, és igen én is azt gondolom hogy kemény,durva de nem kibírhatatlan ill. végig lehet csinálni. Köszönöm a videót is a kiképzésről, ez nagyon hasznos látni hogy mint megy a dolog.

Végezetül a 18:25-ösnek üzenem hogy nekem ahhoz semmi közöm hogy neki van egy kérdése úgyhogy ne az én kérdésemre adott választ használja a sajátjai feltevésére, mert annak is meg van a maga helye és ez itt nem az ha nem tűnt volna fel.

2011. jan. 7. 12:21
 16/16 anonim válasza:
(18:25-ös vagyok! Bocsi akkor nem küldte el az az előtt írt posztomat..)A válaszom a kérdésedre hogy szerintem egyáltalán nem ilyen kemény..persze kell hozzá kitartás és erőnlét de nem hinném, hogy olyan nehéz lenne. Ha valaki a jelentkezése előtt egy hónappal elkezd futni és más gyakorlatokkal növeli az erőnlétét semmi akadálya nem lehet annak, hogy megfeleljen:)
2011. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!