Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Még ma is így működik az...

Még ma is így működik az idegenlégió? (alább)

Figyelt kérdés

[link]


Elsősorban a cikk ezen részeire gondolok:


"Állandó volt a kínzás és a verés, a kiképzõk hangulata szerint.Egy lengyel srácot úgy megvertek, hogy beszakadt az arca és megvakult. Az egyik társunk futás közben elesett, arccal a pocsolyába. Nem lehetett megállni segíteni, jönnie kell vagy ott marad. Infarktust kapott és belefúlt.


Ma is ilyenek történnek ott?


2011. jan. 3. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

igen, ez ma is így van


olvasd el frei tamás megmentő c. könyvét

abban is vannak idegenlégiósok...

2011. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy büdös túrót van így.Én olvastam fórumokat, ahol az ilyen embert és az ehhez hasonlókat utálják a valódi légiósok, mert ez csak össze-vissza hazudozik, mert ez kell a népnek, a vér és erőszak.Szenzációhajhászat.Szerinted hányan mennének kiképzésre ha félvakra verik őket?Sehányan, ilyen nincs hogy meghalnak.Fatális véletlen lehet persze hogy ott kap szívinfarktust, ilyen mindenkivel előfordul, de ez az ember egy nagy kamugép.
2011. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A frei tamásnak meg fa*t a szájába.NEm olvastam a könyvét, azt viszont gondolom hogy eladhatóvá kell tenni, ezért ott is van benne jó sok csúsztatás.

Erről a freiről csak annyit hogy volt régen a tévében egy riportja egy állítólag orosz bérgyilkossal, "húúú így ölöm meg ezt meg ennyi pénzért bárkit megölök" aztán kiderült később hogy csak egy bolti dolgozónak fizettek pénzt hogy eljátssza ezt a szerepet.Gondolnád majd egy bérgyilkos a tévének fog nyilatkozni?Ugyan már.

2011. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Van ilyen.

Eddig is tudtuk ,hogy az ilyen légiók szívatógyárak oda tényleg csak olyan menjen aki pszichopata .nincs normális emberi értékrendje ennyi.

2011. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Rejtő Jenőnek rengeteg idegenlégiós könyve van. Hasonlóan kegyetlenek. De azok a 30-as években játszódnak.
2011. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

pedig izgalmas könyv a frei könyve

még tanulni is lehet belőle

2011. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Colonel ***** válasza:
100%

Ez az ürge egy óriási kamu. Az egész cikk egy rakás hazugság.

Egy légiós kiképzése rengeteg pénz, nem gondolod, hogy csak úgy kedvtelésből bárkit is megölnének?

Keménynek kemény, de messze vannak durvább alakulatok más országok hadseregeiben ahol 10szer komolyabb és durvább a kiképzés. Ha valaki eléggé motivált meg és persze megfelelő mentális és fizikai állapottal rendelkezik, meg lehet csinálni.

Aki ezt a rakás kamut elhiszi, az óriási nagy barom. Verés van, szivatás is, de semmi olyan ami kibírhatatlan vagy megöl.

Tessék, így néz ki a kiképzés: http://www.youtube.com/results?search_query=immersion+total+..


http://www.youtube.com/results?search_query=je+serai+legionn..

2011. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mondtam én!

Köszi 18:14!

2011. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Rejtő nagy sz@rt nem tudott a Légióról, mivel az ő idejében sem volt olyan amilyennek ő leirta. Soha nem volt olyan a Légió. Főleg mostanában, hogy a kiképzők félnek, hogy feljelentik őket az újoncok (mert megtehetik) és akkor bizony csúf leszerelés a vége. Mármint a kiképzőnek.

Csak az kap nyaklevest állandóan aki tök béna és idióta egyszerre. Mi az, hogy nem lehet segiteni vagy megállni, épp az a lényeg az egészben, hogy más nemzetiségű, más anyanyelvű és más vallású embereket egy közösséggé formáljon.


Amit a francianyelv.hu-n olvasol a Légióról az mind hazugság. Tudom olvastam mindet.

2011. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Lenne nekem is egy kérdésem. A légióban a francia nyelvtudás kötelező? Azt tudom hogy lehet tanulni de amint láttam a videón végig franciául beszélnek és úgy adják az utasításokat...Szóval valamennyi francia tudás kötelező nem? :O
2011. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!