Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mely egészségügyi problémák...

Mely egészségügyi problémák melyek kizáró okok a Francia Idegenlégióból? (alább)

Figyelt kérdés
Mert nekem visszerem van amit persze lehet műteni de még az is lehet h visszajön, és van kis bokasüllyedésem(lúdtalpam) is, mindezek tudatában érdemes megpróbálni vagy semmi értelme?
2011. jan. 2. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
egyenlőre szerintem aza kérdés hogy a sok légióba vágyó egyátalán tud a franciául, mert a tévhittel ellentétben NEM nemelég ha 1%os angol tudással bemész oda hogy csókolom légióban akarok lenni.. ha nemtudsz franciául megse próbáld.. ők nemazért vannak ott hogy megtanítsanak folyékonyan franciául :)
2011. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van vizsgálat lúdtalpra is, igen kizáró ok.

Tévhitekkel ellentétben 0 francia tudással is lehetjelentkezni, illetve 0 angol tudással is mivel az iq tesztet magyarul adják oda, a fizikai felmérőket előtte elmutogatják, az elbeszélgetésekre meg adnak tolmácsot.

2011. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Colonel ***** válasza:

Tévhittel ellentétben NEM kell tudni franciául, sőt angolul sem! A kiképzés során van nyelvóra!

Az enyhébb lúdtalp, ha minden más stimmel, nem kizáró ok. A visszeret pedig ha nem feltűnő akkor a kutya sem veszi észre, ha meg súlyos akkor nem hiszem, hogy díjjaznák.

2011. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, a visszerem egyellőre észrevehetetlen tökéletesen szinte, és még soha nem éreztem hogy ott van, a lúdtalp meg hát nem tudom, nem sokára elmegyek egy orvoshoz hogy megmondja hogy mennyire súlyos.
2011. jan. 3. 15:53
 5/5 greemean válasza:
Nekem az lenne a kérdésem, hogy magas a vérnyomásom, gyógyszert szedek rá ugyan, de 15 éve sportolok mellette és nem volt baj, most arra lennék kíváncsi hogy oda be vihető e a gyógyszer vagy hagyjam a fenébe itthon?
2013. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!