mégis minek? Elvileg akkor vethet be atomot ha egzisztenciális krízisben lenne az ország. Erről meg szó sincs, a fronton nekik áll a zászló egy ideje szépen menetelnek előre
nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
12/32 anonim válasza:
Nagyjából semmikor se
nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
13/32 anonim válasza:
Többek között azért is mert a radióaktív felhő az oroszokat is érintené. Egyébként minket magyarokat is, te idióta..
nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
14/32 PMC Wagner válasza:
#13 ez egy tévhit. A hidrogénbombák elég tiszták
nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
15/32 anonim válasza:
Egy taktikai atomot már ideje lenne eldurrantani, hogy mindenki értsen belőle...az ukránok is átlépték a vörös vonalat...ők tudják...🤔
nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
16/32 anonim válasza:
14 Tiszták? Kapásból egy fisszós bomba indítja be a fúziót! Ezt azért kicsit gondold át!
#16 igen egy fissziós de kicsike nem egy több kilotonnás töltet. Még a tsar bomba után sem maradt maradandó sugárzás( persze a robbanás pillanatában van nem kicsi) de nuklearis hulladek nem keletkezik olyan szinten mint peldaul hiroshimanal
nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
18/32 anonim válasza:
Te miről beszélsz? A cár bombának a igaz "csak 3 % volt fissziós energia de az is 1.5 megatonna volt! Annyi történt hogy az urán köpenyt ólomra cserélték!Való igaz hogy Arányosan kisebb a fisszó da annyival nagyobb a telsesítmény is!Pomt a cár bomba esetén derült ki az is ,hogy Bár a helyi kihullás korlátozott volt, a légkörbe került anyagok szétszóródtak, és a robbanás globális radioaktív szennyezést okozott. A nagy magasságban keletkezett radioaktív izotópok (mint a szén-14 és más neutronbefogásból származó izotópok) a föld légkörében széles körben eloszlottak, és hosszabb távon kimutathatók voltak világszerte.
Következtetés:
Bár a Cár-bomba kihullása elmaradt a robbanóerejéhez képest várttól, a globális szennyezést nem lehetett teljesen elkerülni.
nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
19/32 gago77 válasza:
A rádioaktív felhő mérete a robbantás magasságától függ. Ha magasan robbantanak, akkor nincs, vagy elhanyagolható a rádioaktív felhő. Nem hagyományos fegyvert fognak bevetni egyébként, mint már utaltak rá, tehát nem atombombát. Valszeg EMP bombát vetnek be, ami hazavág minden elektromos készüléket az Ukiknál vagy valami ehhez hasonlót de ez csak feltételezés.
nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
20/32 anonim válasza:
ez igaz is ha a termoszférában vetnének be ilyen fegyvert ,de aligha gondolom ,hogy ha már ilyenre sor kerül akkor ezeket a nagyon drága eszközöket igy vetnék be értelmetlenül vagy emp hatás keltésre. ezek tömegpusztító fegyverek és nem űrállomások vagy műholdak megbénítására szolgáló eszközök. Arra vannak lényegesen olcsóbbak !
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!