Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen a debreceni katonaság?

Milyen a debreceni katonaság?

Figyelt kérdés

Szeretnék tartalékosnak jelentkezni ( azért tartalékosnak mert jelenleg még tanulok. Plusz lány vagyok)

Milyen ott a közösség milyen a kiképzés?



ma 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen kiváló.
ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Debreceni páros.
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ennél részletesebb válaszokra számítottam és azt se tudom hogy komolyan írtátok vagy csak gúnyolódádból


Szeretnék komoly választ kapni hisz ez egy komoly döntés az életben nem úgy van hogy jaj nem teszik akkor kilépek belőle. Nagyon szeretnék katona lenni csak nem tudok mire számítsak. Kezdjek el felüléseket csinálni és 100ig meg se álljak ruhát magamnak kell biztosítani ? Vizsga időszak alatt is be kell mennem?

ma 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Milyen az a plusz lány? Mivel több mint a lány?
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd ha végeztél, a tanár és orvoshiány miatt kiküldenek iskolákba vagy kórházakba dolgozni.
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!