Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet szakállam alapkiképzésen?

Lehet szakállam alapkiképzésen?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosi alkalmasságin és teljesen kiment a fejemből, hogy megkérdezzem…aki esetleg nem rég volt alapkiképzésen! Maradhat az ápolt 15 milliméteres szakáll vagy majd csak kiképzés után lehet?

tegnap 17:41
 1/6 Jeffrey Spender ***** válasza:
79%

Vegyivédelmi és tűzvédelmi foglalkozásnál a szakáll miatt nem fog passzolni a gázmaszk.


Majd azután növeszthetsz újat.

tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Semmi szín alatt!
tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Azt neked is érezned kell, a katonaság nem az egyénieskedésről szól. És amikor a szerződésedet aláírtad, azt is érezhetted, nem az eszedről szól.

Szóval kérlek vágasd le azt a szakállat, állj be a sorba és csináld amit mondanak.

tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat időközben megtaláltam a rendeletet is rá…csak kiképzés után lehet parancsnoki engedély után.
tegnap 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad kérdező, kiképzés során nem lehet. A végleges alakulatodnál parancsnoki engedéllyel igen. Általában meg szokták adni, de van amikor azt mondják vágd le (pl. díszszemlén nem lehet szakállad). Meg van olyan amikor nem szólnak nagyon érte - misszióban :) (csak ha valamelyik fejes, vagy TV-s érkezik)
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# köszönöm szépen! Végre nem csak politika és gyűlölet beszéd hanem válasz.. Lenyírtam de valami borzalmas😅 vagy 10 évet fiatalodtam…
tegnap 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!