Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Orosz-Ukrán konfliktusból 3....

Orosz-Ukrán konfliktusból 3. világháború?

Figyelt kérdés
Így,hogy "Ukrajna" nemrégiben megtámadta az Orosz Kurszk nevű várost,és tudtommal még pár másikat is,így esélyes lehet a 3. világháború? Kicsit pontosabban fogalmaznék.. Láttam pár felvételt az esetről,és ott hallható ahogy a katonák Angolul,vagy bárhogy csak épp nem ukránul beszélnek. Illetve láttam olyat is,ahol az "ukrán" katona amerikai zászlót viselt a hátán,mint esetleg "díszlet".. Ha ez igaz,mindenképp elgondolkodtató,és szerintem ez egyenlő egy hadat üzenéssel az amcsi/nato katonáitól Oroszország irányába. Mit gondoltok erről? Mivan,ha Putyin besokall,vagy esetleg a NATO avatkozik mégjobban bele a háborúba,amiből aztán 3. vh alakulhat ki? (Ez az én véleményem,én meglátásom,nem kötelező sem elfogadni,sem egyetérteni ezzel.)

aug. 22. 23:14
A kérdező szavazást indított:
Esélyes lehet
Kizárt dolog
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

"Láttam pár felvételt az esetről,és ott hallható ahogy a katonák Angolul,vagy bárhogy csak épp nem ukránul beszélnek."


Édes istenem... Kb. nyócvanhétezermilliárd videó van az interneten, erről a háborúról is, mindét oldalról, ahol valaki angolul beszél. Elmondjam miért van ez? Azért, mert az angol az aktuális világnyelv, ha te egy videót készítesz az internetre, akkor angolul érdemes beszélned.

De most képzeljük el azt, hogy lehet hogy hülyeséget beszélek és van pár angolul beszélő, ki tudja milyen nemzetiségű külföldi zsoldos a háborúban... AKKOR MI VAN? Szerinted Putyin a homlokára csap a nyilvánvaló miatt és már indítja is a totális támadást, a.... a ki ellen? Anglia ellen? Írország ellen? India ellen? Tudod te, hogy hány országban hivatalos nyelv az angol? :D


A kurszki betörés egyértelmű tünete annak, hogy az orosz haderőben nincsenek tartalékok, az orosz szárazföldi hadsereg majdnem egésze ott van a fronton. Szerinted szerencsétlen oroszok hová akarnák eszkalálni ezt a háborút? Az ukránokkal nem bírnak és akkor majd hobbiból megtámadnak mást is?

aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog emiatt történni semmi, egy újabb vörös vonal lett átlépve. Vörös vonalak voltak a tankok, a repülők is, akkor se történt semmi nagy durranás.


Putyin csak fenyegetőzik, nem tud többet tenni, mint amennyit most tesz. Amíg Ukrajnával harcol, addig nem tudja megtámadni a NATO-t is, ha Ukrajna teljesen elesik, akkor már készülhet a következő lépésre.

aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Ez már világháború, hiszen az USA megtámadta Oroszországot.
aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

"Ez már világháború, hiszen az USA megtámadta Oroszországot."


Erről valahogy lemaradtak az oroszok meg az amerikaiak is. Mikor történt? :)

aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Reméljük a legjobbakat
aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
#4 Kurszki offenzíva megvan?
aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"#4 Kurszki offenzíva megvan?"


Meg. Ukrán csapatok támadtak orosz területekre. És?

aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
#7 Nemcsak ukrán, hanem NATO-csapatok is.
aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

#8 Nem, NATO-csapatok NEM támadtak. El vagy tévedve, de nagyon az orosz propagandában.

Ha háborúban lenne a NATO-val Oroszország, akkor miért nem inkább erősíti meg a védelmet a finn határon, és miért csoportosítanak át onnan is erőket Ukrajnába? Nem félnek egy Finnországból jövő NATO-támadástól?

Miért nem használja még mindig az atombombát Putyin? Pedig annyiszor fenyegetett vele, fenyegettek vele az orosz propagandisták. Már konkrétan nemzetközileg elismert orosz területeket támadnak. Már ez a vörös vonal is át lett lépve.

Üres fenyegetés, semmi több.

aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"#7 Nemcsak ukrán, hanem NATO-csapatok is."


Nem, nincsenek ott NATO csapatok. Örülök, hogy felvilágosíthattalak.

aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!