Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszok hogy lehetnek...

Az oroszok hogy lehetnek ennyire gyengék Kurszknál hogy támadás helyett védekezésre rendezkednek be, vagy a gyalogsági ásó valami orosz csoda fegyver lenne amit mindig elővesznek az oroszok ha baj van🙂?

Figyelt kérdés

Gyalogsági ásó bevetése régen.


[link]


Gyalogsági ásó bevetése most.


[link]



aug. 16. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem szándékosan nem verik vissza őket. Hogy még ott is veszítsenek az ukránok fegyvereket, vagy hogy tovább hergelje Putyin az orosz népet, hogy csatlakozzanak a seregbe, azt nem fogjuk megtudni. Kétlem, hogy Oroszország anyácska ennyire nem tudná visszaverni azokat a bevonulókat.
aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Most vagy a magyar társadalom gyakorira járó része a világ pöcegödre vagy az összes fizetett fideszes ruszki szopó kommentelő ide jár. Ennyi ótvar, önismétlő nettó baromságot már a háború eleje óta nem láttam egy helyen.


"Az oroszok nem csoportosítottak át erőket a donbaszból (jelenleg New Yorkért folyó harcból)"


Én nem tudom, hogy te mit és mennyit ittál, miközben ezt írtad, de jelenleg vadul csoportosítanak át az ukrán front teljes területéről vasúttal csapatokat az ukrán betörés helyére. Igaz, nem csak a frontról, mert még máshonnan is. Elég látványosan vertek telibe az ukránok több bezsuppolt egységet a front közelében.

aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

12: Vagy te nem látsz a pályán. Már a NATO is aggódik a felelőtlen ukrán offenzíva miatt.


[link]

aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, index cikk mint forrás 2024-ben XD
aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%

12:


Az itteni hsz-ok nagyjából leképezik a magyar társadalmon belüli arányokat. A Kreml-propahandát felerősítő magyar influenszereknek köszönhetően a magyarok többsége a ruszki agresszornak szurkol, így minden orosz blamázs mögé valamiféle stratégiát próbálnak vizionálni.

aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Az itteni hsz-ok nagyjából leképezik a magyar társadalmon belüli arányokat."


Én ezzel nem értek egyet. Kiemelten sok idióta van a válaszolók között, sőt többen láthatóan a hét minden napján, szinte egész nap itt ontják a propagandát. Sok a multi account és a fizetett orosz troll is. Mondjuk valóban nincsenek illúzióim, a szavazók majdnem fele még mindig képes a Fideszre szavazni, mondjuk az is igaz, hogy az életkorukból adódóan szép lassan kidöglenek hála égnek. Ezeket már semmivel sem lehet meggyőzni, felnevelkedtek a kommunizmusban és most örülnek, hogy újra visszatér. Ennek mutogathatod a kórházakat, a vasutat, beszélhetsz nekik inflációról meg államadósságról... Ha személyesen Putyin mondaná a szemükbe, hogy tökön lőtte magát Ukrajna megtámadásával és egy totális kudarc az egész, amit ha lehetne visszacsinálna, akkor sem hinnék el.

aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!