Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Minek itthon ez az intenzív...

Minek itthon ez az intenzív honvédségi toborzás? Mi ezzel a legfőbb cél?

Figyelt kérdés

[link]


Ahhoz képest hogy a békét hirdetik, a csapból is ez folyik hogy menj katonának. Eddig közel 1600 fő érdeklődő közül már több mint 1200-an jelentkeztek tartalékos katonának, többen pedig már az egységes alapkiképzésüket is megkezdték. Tényleg van benne perspektíva, világos jövőkép?


júl. 24. 16:53
1 2 3 4
 21/32 Jeffrey Spender ***** válasza:
31%

Hypno


Egy ilyen kérdésnél neked csak a Fideszezésre telik ?

júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

#21


Nem fideszeseztem, hanem birkáztam. (Nézd át mégy egyszer mit írtam, hátha megérted.)

Amúgy szerinted mégis minek minősítsem, azt akinek el lehet adni félévente az első harcjárművet?

...és minek minősítsem azt, aki tudja hogy hazudik, de szemrebbenés nélkül eladja a nyájnak?

júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Jeffrey Spender ***** válasza:
31%

# Hypno


Én a Fidesz Honvédséggel kapcsolatos intézkedései kapcsán nagy általánosságban fújolok.


Nem értem, hogy miért öljük egymást a piros kéz nyomkodásával, még akkor is, amikor talán kivételesen egyet érthetünk.

júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
30%

valamelyikőtök elmagyarázná mi a gondotok a félévente egy tankkal?

vagy hipnó te tankgyárban dolgoztál hogy tudod mennyi a normája?

júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Jeffrey Spender ***** válasza:
50%

# 24


A probléma az az, hogy Csehországnak az égvilágon senkitől nem kell tartania, nincsen haragosuk, és hasonló méretű, sőt kisebb ország, mint Magyarország, mégis van önálló hadiiparuk, amely a repülő és rakétagyártást kivéve mindent tud.


Tehát a csehek tudnak saját harckocsikat és tüzérségi eszközöket gyártani, a legkisebb részegységig, és mikroelektronikáig.


És ők nem is a félévente kiizzadnak egyetlen tankot magukból módszerrel gyártanak, hanem mondjuk egy hónapban 50 tankot javítanak / felújítanak / sőt egy teljesen új készítésére, és összelegózására is képesek.


Amúgy ez a fél év alatt egy tankot szindróma az Németországra, Franciaországra, és Angliára is jellemző.


Aki normális hadiiparral bír, az Csehország, Szerbia, Görögország, Törökország, meg talán Olaszország, és Spanyolország.

júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
30%

lehet a hipnó uraságnak az a baja hogy szerinte kevés a fél évente 1 darab?

lehet a szovjetekhez hasonlítja a darabszám teljesítményt?

ahol még a hűtőgyárból hazalopott alkatrészből is tank jött ki? XD

júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Jeffrey Spender ***** válasza:
50%
Az a másik véglet :D
júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
30%
ja :d
júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

#24


Nem a legyártott mennyiséggel van gond, hanem hogy félévente eladják a birkáknak, hogy ez volt az első. Hány első példány lesz még? Karácsonyra kapunk még egyet?


Szerinted nem röhejes? Vagy nem is érted mi a gond ezzel?

Tudod mit?

Még egyszer belinkelem a kedvedért a Telex cikkét.

[link]

júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
30%

szóval neked az a probléma hogy tavalyira is azt mondták hogy az az első meg az ideire is azt mondták hogy az az első és nem azt mondták rá hogy a második, éééértem.

nehéz sorsod van ha neked ez okoz ekkora fennakadást. én szimplán leszarom, én nem akadok fenn egy ilyen polgárpukkasztó cikken. de ha te igen akkor egészségedre.

júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!