Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire erős az amerikai...

Mennyire erős az amerikai haderő? Letudna győzni minket?

Figyelt kérdés
Persze azok, akik itt vannak nálunk. Mennyien vannak, milyen felszereléssel?
júl. 22. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
20 harckocsink van, neki meg 8000.
júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11. és a többiek. Nem igaz, hogy ennyire fogyatékos analfabéták vagytok. Rögtön írtam alul az első sorban, hogy a kérdést a nálunk lévő amerikai katonákra értettem.
júl. 22. 17:18
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az változó, van e közös hadgyakorlat vagy nincs. Ha nincs akkor nem itt lebzselnek.
júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg az utolsó nyilvánosnak mondott adatok szerint ~30 ezer NATO katona van Magyarország területén. Az eszközparkjuk nem nyilvános de valószínűleg nem gyalásóval meg svájci bicskával vannak felszerelve.


A Magyar honvédség aktív állománya jelenleg ~35 ezer fő, ~20 ezer önkéntes tartalékos, ~10 ezer tartalékos. Az eszközparkjuk meg egy megerősített dandárt sem tesz ki. Mármint az egész honvédség a fenti állományunknak kb a fele nem harcoló egyén hanem szerelő, szakács, orvos, raktáros, sofőr, stb.


Szóval ha azt nézzük van 20000 katona+10000 kiszolgáló személyzet valószínűleg modern, erős felszereléssel. Meg vagyunk mi 18000 katonával aki riadóztatható a teljes ország területén elszórva évtizedekkel lemaradt felszereléssel. Döntsd el hogy ki nyerne valószínűleg.

júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak a kérdés miértjét nem értem..
júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!