Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » SEGÍTSÉG! Navy SEAL-be való...

SEGÍTSÉG! Navy SEAL-be való csatlakozás lehetséges számomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, határozott és egyértelmű válaszokat szeretnék kapni!

16 éves vagyok magyar születesü és mindent minden áron hajlandó vagyok megtenni azért hogy Amerikában a Navy SEAL-ek között szolgálhassak!

Három év múlva 2027 májusában leérettségizek, majd 2027 július környékén kiutazok ekkor már 19 éves leszek (júni 2. születésnapom), a tenger közelében keresek egy olcsó akár lakótársakkal megosztott lakást, megigényelem a zöldkártyát 2 év múlva megkapom (hisz lassu a rendszer) ekkor 21 éves leszek, aztán még 5 évet kint élek, hogy az állampolgársagot is megkapjam ami öt év helyett hat év lesz hiszen lassu a rendszer, ekkor 27 éves leszek és karácsony körül járunk, az elmúlt 11 év alatt folyamatosan fejlesztem magam fizikálisan és mentálisan megcsinálom az ASVEB tesztet, és utána a 6 hónapos BUD/S kiképzést, mielőtt 28 éves lennék és kicsúsznék a korhatárból, ekkor 2036-ot fogunk írni, NAPRAKÉSZ, PONTOS, EGYÉRTELMŰ, HATÁROZOTT választ és véleményt szeretnék kapni végteneül hálás lennek, a válaszokat akár itt akár messengeren várom!

A kérdés, hogy a leirtak lehetsegesek-e a törvények szerint? Ha nem miért nem?



júl. 6. 21:53
1 2 3 4
 31/34 Jeffrey Spender ***** válasza:

Kérdező, miért SEAL akarsz lenni ?


Miért nem Ranger, vagy Delta, vagy akármi más ?


És miért pont amerikai ?

júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Navy SEAL nincs sehol máshol a világon hisz ez egy elit, de amugy egy könyvböl inspirálodtam nincs hatalmad felettem az a címe

Azzal is szinpatizálok hogy milyen elérhetetlen és milyen nagy dolog lenne ha megcsinálnám.

Nem szeretnék mocskolodást hallani, elmondtam hogy miért pont a Navy SEAL.

júl. 15. 17:22
 33/34 anonim ***** válasza:
De kérdező, már leírtuk, hogy miért nem lehet belőled Navy Seal, egyszerűen nincs hozzá elég időd, és a szellemi alkalmasságin úgyis bukni fogsz, az írásmódod alapján valami vécépucolónak osztanak be maximum, onnan meg nem lehet bejutni a SEAL-ekhez.
júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Jeffrey Spender ***** válasza:

Mi az, hogy a SEAL nincs máshol a világon ?


Minden más amerikai haderőnemnek megvan a maga különleges műveleti egysége, amely ejtőernyőzik, búvárkodik, és szárazföldi műveleteket is végez.



Szerinted az SFOD-D (Delta Force) vagy a Marine Raiders az nem elit ?


https://www.youtube.com/watch?v=wHfPJQucnRE&ab_channel=Disco..


https://www.youtube.com/watch?v=EnwoImblCI0&t=3s&ab_channel=..



Kérdező, az a nagy helyzet, hogy még különleges műveleti katonának is könnyebb lenni, mint megszerezni az USA állampolgárságot.


A mexikói határon illegálisan átszökdöső latinóknak is előbb adnak amerikai állampolgárságot, mint akik Európából szeretnének menni az USA-ba.



A másik, olyan nincsen hogy megcsinálod az ASVAB tesztet, és egyből mehetsz SEAL kiképzésre.


Nem egy könyvet kellett volna olvasnod, hanem a Surviving the Cut, és hasonló műsorokat kellett volna nézegetned, és értelmezned.


Az ilyen jelentkezés az úgy van, hogy jelentkezel szimpla katonának, a 11B-nek vagy 0311-esnek való jelentkezést jó eséllyel elfogadják, eltelik 4 év szolgálati idő, és csak azután adhatod be Ranger / Delta / ODA / Marine Recon / hasonló alakulathoz.

júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!