Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mitől emelkedett meg itt...

Mitől emelkedett meg itt hirtelen a sorkatonaság-pártiak száma?

Figyelt kérdés
Ilyen témájú kérdéseknél meglepő módon egyre többen vannak a mellette kardoskodók (ha csak egyvalaki támogatja már az is eggyel több mint kéne), korábban meggyőző többségben voltak a normális ellenzők, most mi történt hirtelen? Nyár van és sok itt az unatkozó troll?
jún. 26. 18:19
1 2 3
 11/21 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Had ne keressek vissza, de alapvetően két fajtája van az egyik a sorkatonaság rettegő aki minden (akár nyugat mozambiki) sorkatonai hírre beindul parázni.

A másik a fent látható "a mai fiatalokra ráférne a katonaság mert majd ott fegyelmet tanulnak" (ami egy baromság) mindkét fajta rendszeresen feltűnik az oldalon

jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Lay_chi válasza:
2%

Sokszor hallom fiatal - 20-30 évesek - főleg férfiaktól, hogy az idősebbeket csak azért mert korábban születtek, nem kell tisztelni. Na az ilyen beszólások miatt mondom én is, hogy az ilyeneket besoroznám, hogy gyakorolják egy kicsit az engedelmességet és tanulják meg, hogy az időseket tisztelni kell, mert apád-anyád és azok szülei is idősek! Akik voltak sorkatonák, azok tudják a kopasz-gumi-öreg triász értelmét. Az alá-fölé rendeltséget. Aki előbb vonult be, annak nagyobb volt az ázsiója, elöljárója volt a később bevonulóknak. RANGIDŐS volt! Akinek ez nem tetszett, jött a szívatás, de keményen, a legkülönfélébb kib@szásokkal! Például: ha nem tetszett az szobapk-nak az ágyazásod, felborította az emeletes vaságyat! Mind a két ágyat neked kellett beágyazni! Vagy a sikkantás, ami kollektív büntetés volt! Megszórták Ultra porral, kenőszappannal a folyosót, slagról felengedték vízzel, és sikálás kézben tartott ronggyal - ezt fókának hívták - gyökérkefével. Kollektíven! Az öregek, gumik meg nézték, röhögtek, b@szogattak! Kollektíven! Nem volt apelláta, a kopasznak K.U.S.S volt! Kimenő, eltáv: előbb az öreg, aztán a kopasz. Két év alatt megszokta, hogy az IDŐSEBBET -azért mert IDŐSEBB! - TISZTELNI KELL!!!!

Az EGÓ túltengés kezelésére kiváló módszer volt! A Magyar Néphadsereg - de a mai Honvédség is! - nem demokrácia! PARANCSURALMI RENDSZER!

Voltam én is öreg koromban tizedesként rádiórelé terem parancsnokhelyettes. AZ egyik kopasz kijelentette, hogy őtet nem érdekli ami itt van, nem fogja megtanulni az R405 relé kezelését. Nem volt pedig buta gyerek! Az én javaslatomra 2 hónapig nem kapott kimenőt, eltávot. Ha ő nem tanulja meg akkor nekem kellett volna a saját feladataim mellett az R405-öt is kezelni. Így működött a hadsereg.

jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

12

Látom te is nagyon értelmes lettél a sorkatonaságtól. Pont a magad fajta miatt nincs semmi értelme az egésznek.

jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"kopasz-gumi-öreg triász értelmét. Az alá-fölé rendeltséget"


Ilyen nincs. Felettes meg alárendelt közötti függőség van. Az öreg nem felettesed. Az hogy ez egy íratlan szokás, azt meg le kell sz.rni

jún. 27. 06:16
 15/21 A kérdező kommentje:

"Két év alatt megszokta, hogy az IDŐSEBBET -azért mert IDŐSEBB! - TISZTELNI KELL!!!!"


Pusztán ezért DEHOGY KELL...

jún. 27. 09:45
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Te irogatod ki ezeket a kérdéseket, de jó lesz lassan befejezni.
jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

#12

Senkinek nem jár alanyi jogon a tisztelet, neked meg pláne bem. Téged kéne besorozni a ruszkikhoz, oszt mehetnél az ukrán frontra.

jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Különben mi fog történni 16-os? Besorozol engem is?
jún. 27. 11:53
 19/21 anonim ***** válasza:
93%
15: Katona nem voltam, de amikor a 2000-es évek elején gyárban dokgoztam húsz évesen, ott voltak negyvenes-ötvenes alkoholista prolik, akik azt várták, hogy én tiszteljem őket, csak mert hogy évtizedekkel idősebbek nálam, meg hogy a fiuk lehetnék. És hogy mindig tegyem azt, amit mondanak, meg hogy majd mindig minden munkának én kell, hogy csináljam a nehezebbik részét, mert hogy fiatal vagyok. Röhögve lesz*rtam, és nem voltam hajlandó csicskázni.
jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
95%

#19

Jól tetted.

jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!