Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mitől emelkedett meg itt...

Mitől emelkedett meg itt hirtelen a sorkatonaság-pártiak száma?

Figyelt kérdés
Ilyen témájú kérdéseknél meglepő módon egyre többen vannak a mellette kardoskodók (ha csak egyvalaki támogatja már az is eggyel több mint kéne), korábban meggyőző többségben voltak a normális ellenzők, most mi történt hirtelen? Nyár van és sok itt az unatkozó troll?
jún. 26. 18:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Eleve egy válasz alatt csak néhány ember szokott "vitatkozni". Mindezek mellett akadnak akik 3-5 regisztrációval is rendelkeznek.
jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de hogy lehet valaki olyan szinten beteg, hogy a sorkatonaság mellett van? Azért mondom hogy troll, mert én még egyetlen normális embertől nem hallottam hogy támogatta volna
jún. 26. 18:27
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Na azért nem kell az embereket lehülyézni kérdező, tiszteletben tartani mindenki véleményét.
jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
2: nem szaporodtak meg, mindig volt itt pár kanapéhuszár.
jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hogy tartsam tiszteletben azt a véleményt, ami egyrészt megalapozatlan, másrészt olyan dolog mellett áll ki amit csak megvetni és elítélni lehet?
jún. 26. 18:39
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Sokaknak kecsegtető a rengeteg mani. Van, aki így akar tenni valamit a hazájáért. Van, aki félelemből teszi. Van, aki erőből.
jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván sok fiatalra ráférne egy kis fegyelem és rendszereket, de persze alapvetően azért ellene vagyok a sorkatonaságnak. 🙂😉🙂😚😎😩😀🙁
jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6-os de itt nincs sorkatonaság, csak rendes Magyar Honvédség, ami nagyon helyesen önkéntes elven alapul, de erről most nem szólt a kérdés
jún. 26. 19:41
 9/21 A kérdező kommentje:

"sok fiatalra ráférne egy kis fegyelem és rendszereket"


Csakhogy ezt a sorkatonaságnál nem sajátítanák el, legalábbis én még nem láttam olyan embert, aki olyat ott tanult volna

jún. 26. 19:42
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

"Sokaknak kecsegtető a rengeteg mani"


Hát azért a rengetegtől messze van :D Ennyit egy jó szakmunkás, vagy diplomás is megkeres anélkül, hogy kötve lenne bárkihez és az életét kockáztatná adott esetben.

jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!