Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A sok sorkatonaságot támogató...

A sok sorkatonaságot támogató (kemény) magyar fiatal miért nem vonul be önkéntesnek?

Figyelt kérdés
Elég sok fiataltól lehet hallani azt a demagóg szöveget (lehet hogy éppen azért mert a MHM-nak sok a fiatal szavazója) hogy milyen jó lenne,meg fegyelemre stb tanít,viszont magától nem vonulna be...

jún. 20. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%
A sorkatonai szolgálatot mindenkinek kötelezővé kell tenni.
jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Megjött az ügyeletes idióta, akinek ez a kedvenc ötlete! Neki kellene bevonulni, de legalább 10 évre.
jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Mert csak a duma nagy. Ott nem lehetne telózni, netezni egykönnyen.
jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem a fiatalok támogatják, hanem a negyven felettiek. Legalábbis a "Fegyelemre tanít.", meg "Önállóságra nevel." maszlagot csak ők nyomatják róla. Akik támogatják is a fiatalok közül, azok jobbára olyanok, akik már szétjátszották magukat háborús játékokkal, és a valóságban is kipróbálnák, mert szerintük tök jó buli és pörgés lehet.
jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Én még egyetlen fiataltól sem halottam hogy támogatná.

Én nem vagyok még nyugger de voltam katona, és én sem támogatnám ezt az ötletet mert ha ezt bevezetik az azt jelenti hogy nagyon nagy a baj.

Múltkor elcseszték a haderőreformot és olyanokat is leszereltek akiket nem kellett volna. Most meg nem tudják feltölteni az állományt és azután hogy pillanatnyilag nem szerelhet le senki, nem is fog a kutya sem jelentkezni.

jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Hol hallottad elég sok fiataltól/fiatalról ezt? Én még egytől sem hallottam. Lehet, hogy van, aki támogatja.... de hogy elég sok. Valami normális felmérés kellene.
júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%
Aldott legyen a kez, mely a junius negyedikei igazsagos orok beket alairta :))
aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!