Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha az ukránok lőhetik a NATO...

Ha az ukránok lőhetik a NATO messze hordó távolsági fegyverekkel az oroszokat, akkor mennyire fog eldurvulni a háború?

Figyelt kérdés

Az orosz légvédelem persze le tud majd szedni belőlük, de ha az ukránok elérik Moszkvát rakétákkal, esetleg a Kreml-t is, akkor biztosan begerjednek az oroszok és durván nekiesnek majd az ukránoknak.

Ám ha azok sikeresen megállítják őket, teszem azt a NATO csapatok aktív támogatásával, akkor odacsapnak majd a ruszkik az ukránoknak atommal?



#Nukleáris eszkaláció
máj. 27. 13:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%
Mivel abból sem lett NATO háború, hogy a ruszkik keleti országok fegyvereivel lőtték Kijevet, igy ebből sem lesz.
máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11

Mond barátom, te szellemi gyengeségben szenvedsz?

Nem érthető a kérdésem?

Mégis, miért hajtanának végre a ruszkik azért atomcsapást Ukrajnában, hogy lőtték Kijevet keleti fegyverekkel?

Vagy szerinted ez valami lovagi torna, hogy ha a NATO nem indított atomháborút az oroszok ellen, amiért azok Kijevet lőtték, akkor ez valamire kötelezi a ruszkikat?

Nyugtass meg légy szíves, hogy csak fiatal vagy és nem idióta!

Már elnézést, de te sem leszel sakkvilágbajnok, ahogy elnézem.

máj. 27. 15:14
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

Ebben az országban, ilyen oktatás mellett, ilyen plakátokkal, igen, szellemi gyengeségben szenvedek, nem kicsit, nagyon.

Egyébként, meg nem vagyok ruszki, de mivel a keleti fegyverküldésekből sem lett világhábi, igy ebből sem lesz.

máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Ebben az országban, ilyen oktatás mellett, ilyen plakátokkal,"


Ha arra célzol, nem vagyok Fideszes.


"a keleti fegyverküldésekből sem lett világhábi, igy ebből sem lesz."


Először is, azt senki sem mondta, hogy világháború lesz.

Az Oroszoknak valójában szabad keze van Ukrajnában, mert a NATO nem merne, és nincs is értelme, hogy nukleáris fegyverekkel rátámadva az oroszokra, elindítsa a 3. világháborút.

Ukrajna jelenleg csupán szimpátia alapján kapja a nyugati támogatást, nincs szövetségben a nyugati hatalmakkal, nem számíthat közvetlen támogatásra, vagy védelemre Nato országtól, mert az nyílt háborút jelentene a NATO és az oroszok között..

Az oroszok azt csinálnak ott, amit akarnak. A Nyugat adhat fegyvereket egy határig, de ez nem végtelen, mert a ruszkik megelégelhetik. Nem a franciákra, vagy a britekre, esetleg az USA-ra támadnak rá majd, hanem az ukránokra mérnek csapást, akikkel már eddig is háborúban vannak, hogy elpusztítsák a hatékony nyugati fegyvereket, amikkel őket támadhatják az ukránok.

Mi nem érthető ebben? Olyan világos, mint a nap,

Ha az oroszok nem tudják másképpen elhárítani a hatékony nyugati fegyvereket, amivel őket támadják, akkor nincs más lehetőségük, megy az atom. Moszkvát nem lőhetik büntetlenül az ukránok szerintem.

Utálni eddig is utálja már a fél világ őket, több embargót már aligha kaphatnak, Ukrajnáért meg a NATO nem indít atomháborút, olyanért, amihez valójában semmi közük..

máj. 27. 15:50
 15/20 anonim ***** válasza:

"TÉVEDSZ"


Nem,nem tévedek.


A németek még nem adtak Taurust, ebben te tévedsz a többivel pedig nem érik el Moszkvát.


"Mellesleg nem biztos, hogy a ruszkik megvárják, amíg a Kremlt lövik"


Nem hallottam róla, hogy bárki a Kremlt vagy más orosz várost akarna lőni. Értelme sincs a civil célpontokat támadni egy honvédő háborúban, főleg amikor még a stratégiai katonai célpontojat sem küzdötték le.


Neked simán beakadt vmi hülyeség és csak azt nyomod, ami ráadásul köszönő viszonyban sincs a valósággal.

máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

A PISA eredményekre céloztam, nem a párthovatartozásodra, ami rohadtul nem érdekel.

A különböző narrativa hazugságok azok, amik érdekelnek és az, hogy az ukránok esetleg visszalőnek az őket megtámadó országra, úgy, hogy 2 évig nem lett belőle világégés, hogy őket lőtték, egyértelműen nem igaz feltételezés.

máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mindenki mindent csinál már most is ebben a háborúban, így szerintem már mindegy, mert hiába tud a világ pl.: Bucsáról: lett változás azóta?

Ugyanúgy műveli a pusztítást mindegyik fél, lásd a legutóbbi moszkvai terrortámadást és a következményeit.

máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"a keleti fegyverküldésekből sem lett világhábi, igy ebből sem lesz."


Ja, mert azokkal nem lőtték sem Párizst, sem Berlint, sem Londont, sem a NATO csapatait.


"A németek még nem adtak Taurust, ebben te tévedsz a többivel pedig nem érik el Moszkvát."


Most tárgyalnak róla. Rövidesen megkapják.

Viszont kaptak már brit-francia gyártmányú Storm Shadow/SCLAP cirkálórakétákat.

Ott vannak már az amerikai HIMARS sorozatvetők vagy az ezekből indítható ATACMS rövid és közép hatótávolságú rakéták amivel rengeteg orosz katonai célpontot tudnának megsemmisíteni.

A tendencia pedig éppen a nagy hatótávolságú fegyverek átadása Ukrajnának, amik iszonyatos veszéllyel járnak szerintem magára Ukrajnára.


#15

Mellesleg én ezt most kérdezem és eddig egyedül te adtál viszonylag releváns választ, de tartok tőle, hogy az optimizmusod nem helytálló.

A többiek nem is értik, miről van szó.

máj. 27. 16:18
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez nem optimizmus, Ukrajnának kevés high-tech fegyvere van és sok az orosz célpont amit szét kellene lőni.

A Storm Shadow hatótávja ~550km, az ATACMS-é 300km, Moszkva meg majd 1000km.


Ezek közép hatótávú fegyverek amikre égető szükség van az Ukrán határon belül és annak környékén.

máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Korunk modern fegyvereinek Achilles-ina a Gps (vezérlés)...
máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!