Az orosz atomarzenál mennyire van jó állapotban? Kb. hány százaléka érhetné el a célt és robbanna fel?
A nukleális fegyverek és hordozó eszközei irdatlan drágák. komoly anyagi ráfordítást igényelnek folyamatosan. Nem tudni mennyi működőképes.
Viszont azt tudni hogy az oroszok csórók, a MIG-41 et elvileg 2020 ra 400 darabot akartak hadrendbe állítani de nem volt pénzük a fejlesztés befejezésére se. A t-14 et pedig 2015-ben 2300 armatát rendeltek meg 2020 as határidővel. Nos összesen 32 darab van nekik.
Egy harckocsi, egy vadászgép ára egy nukleális fegyver rendszerben tartáshoz képest kb olyan mint amikor pörköltet akasz főzni de nincs pénzed húsra, hagymára, paprikára, de van otthon sód.
"A nukleális fegyverek és hordozó eszközei irdatlan drágák. komoly anyagi ráfordítást igényelnek folyamatosan. Nem tudni mennyi működőképes."
Tekintve hogy ezeket nemzetközi forrásból finanszírozták nem hinném hogy gond lenne. Egyébként az amerikaiak is orosz rakéta motrokat használnak. Főleg lockheed martin. Kivétel Elon Musk cége ő saját fejlesztésűt használ
16/16
Vagy nem, usa jelenleg 2 nagy számú icbm et tart rendszerben. Az egyik a Lgm-30g amit a Boeing gyárt és most vette át tőle a NG az utód fejlesztéssét, a 3 fokozat mindegyik hajtóműve pedig Aerojet fejlesztés.
A másik a Trident 2 amit a LM gyárt a hajtóművét pedig a Ashland Global Holdings.
Ezek mind szilárd hajtóanyagú rakétamotorok. Te meg kevered a szezont a fazonnal, a NASA használ ugyan orosz hajtóművet de az űrkutatásba és nem az usa nukleális arzenáljába.
RD-180 at az Atlas 5 ŰRRAKÉTA!!! első fokozatába használják aminek annyi köze van a katonasághoz mint tejbepapinak a pörkölthöz.
Tipikus dezinformáció amit csinálsz.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!