Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van itt olyan, aki pozitívan...

Van itt olyan, aki pozitívan tekint vissza a sorkatonai szolgálatra? Aki úgy érzi, hogy az igenis adott neki pluszt az életben, rendet és fegyelmet tanult ott bent?

Figyelt kérdés
Mert én még ilyen emberrel nem találkoztam. Akivel beszéltem mindenki értelmetlen baromságnak tartotta akkor is és utólag is.
jan. 8. 07:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

3-as milyen hülyeséget döntöttem el mucika? Konkrétan mi benne a hülyeség, meg tudod ezt magyarázni vagy csak vagdalkozol a semmibe?


7-es, ez teljesen igaz, bár tegyük hozzá, hogy mindezt némely "csekély mennyiségű nyakolaj" bevétele után teszik.


8-as, így van, és akkor ugye ha ők szívtak vele, szívjon más is. Más indkuk úgy sincsen ennek hangoztatására.


10-es hogy ezt a rakás f.st bármilyen idő megszépíti? Inkább némely alkoholmennyiség, az tudja megszépíteni.

jan. 8. 12:55
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges időpazarlás volt, krumplit pucoltunk, festettük a laktanyát, ástunk, kb. amikor meg lehetett akkor ittunk. Szinte közmunkások voltunk. Majd írnok lettem, az jobb volt, mert szívességért cserébe elintéztem ezt azt. Utána határőr lettem az is jó volt de csak mert imádom a természetet. Maga a laktanyai sorkatonaság értelmetlen baromság.
jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A sorkatonai szolgálatom alatt megszerzett speciális képzettségemből élek a mai napig és szeretem a jelenlegi munkámat. Alkalmazom azt is, hogy a ruháimat meghatározott helyre, ill. rendben teszem le. Képes vagyok más érdekeinek figyelembevételével gondolkodni és nem szégyellek együttműködni másokkal, ha közösen kitűzött célt akarunk elérni a lehető legrövidebb időn belül. Az életkor egy állapot: nem nézem le a nálam fiatalabbakat, sok esetben adódik úgy, hogy én tanulok tőlük és a tisztesség sem életkor függő.
jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as és ezek a tulajdonságok a sorkatonaság előtt nem voltak jellemzők rád?
jan. 9. 08:11
 15/15 anonim ***** válasza:
35%
Én pozitívan gondolok rá vissza! mivel nem voltam sorkatona... :D
jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!