Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lesz erre az nagyszabású...

Mi lesz erre az nagyszabású hamasz tamadasra az Izraeli válasz? Az egész gázai övezetet megsemmisítik?

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 20:17
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Erkölcsileg ez nagyon nehéz úgy a hamasz is megolt rengeteg civilt lemeszarolt gyerekeket nőket és sokat elrabolt vannak szörnyű videofelvételek túszul ejtett kisgyerekes csaladokrol .


Viszont a másik oldalon is óriási a szenvedés egész lakonegyed tűnnek el.sok a halott gyerek.arol is sok a video .

Engem egyik mélyen érintett mikor egy apa a halott 5 év koruli kislányát szedi ki a romok alól.az az arckifejezés leírhatatlan volt az apukán.


Helyes vajon a kollektív buntetes ?

2023. okt. 11. 09:33
 32/33 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem helyes..de ez soha nem èr vèget mert mindenki a nèpet büntetnè

Mert senki vagy nagyon kevesen “tökösek”arra hogy kiàljanak igen ènvoltam

Hanem ha helyzetvan akkor lapítanak ezèrt egyszerûbb a nèpet büntetni mint a bûnösöket szelektàlni

2023. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez egy körforgás pl az az apa akinek megolik a gyereket az csak bosszúra fog vagyni akár halal árán is.

Pl Enis apakent ha megolnek egyetlen lányom csak a bosszú eltetne akor enis lennék terrorista és tomeggyilkos is szerintem minden erkölcsi gond nélkül.


Vagy az a gyermek akinek leolik a családját nem fog vajon bosszúra vagyni a szíve mélyén?

Aztán ha megboszulja akor a másik oldal érzi majd ugyan ezt.ez egy örök körforgás.



Netanjehu azt nyilatkozta olyan bosszút alnak hogy generációkon keresztül emlékezni fognak

A védelmi minisztere meg hogy emberi állatok ellen harcolnak és úgy is fognak velük bánni.

2023. okt. 11. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!