Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ENSZ miért aggódik, amiért...

Az ENSZ miért aggódik, amiért Moszkva kazettás bombákat is bevet Ukrajnában?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ijKc_QREdE0


Hogy nem szakad rájuk a plafon?

USA miket küldött az ukránoknak? Kazettás bombákat… azzal nem volt baj?


2023. aug. 18. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

10 te vagy szánalmas.Mariupolt a kedves náci hordáid nem akarták feladni,mint Bahmutot sem, ezért a civileket sem engedték el,pedig volt rá lehetőségük. Nekem nem magyarázza meg senki hogy a nők gyerekestül lementek a földalà szabad akaratukból.

Hallom újra összeállt a csapat,mert a gonosz oroszok elengedték öket.Hát pedig ha rajtam múlott volna belelöttem volna mind a Feketete Tengerbe.

Na erról ennyit.

Arról beszélj hogy az iskolákat miért használják lőszerraktárnak vagy vezetési pontoknak a népszerető és humánus ukránok!

Az oroszokkal szemben Dambaszt válogatás nélkül lőtték az ukránok.Akkor is jajveszékeltél egy sort?

2023. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10:51: mindennapi orosz propagandánk megvolt. Donbaszt válogatás nélkül, mi?

Aztán mi szükség volt Mariupol és Bahmut megtámadására, te szerencsétlen? Valaki pisztolyt tartott Vologya fejéhez?

Aztán mégis hová menjenek, ha éppen szétrakétázzák a fejük fölött a várost? Történelmet tanultál? Tudod, mi az az óvóhely?

Egy végső gondolat: nagyanyád biztosan tárt karokkal fogadta a vitéz "felszabadítókat" 44-ben vagy 56-ban, azért lettél ilyen. Hazaáruló.

2023. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Facen olvastam egy jó kis összefoglalót, idézem:


“Az orosz kazettás bomba rossz, az amerikai kazettás bomba jó


-A 444 az oroszok legrohadtabb fegyverei között említette meg a kazettás bombát.

-Jens Stoltenberg, a nemrég újraválasztott NATO-főtitkár 2022. március 4-én ezzel kapcsolatban még úgy nyilatkozott:

„Ez embertelen. Ez a nemzetközi jog megsértése.”

- A Human Rights Watch jogászai szerint a lőszertípus lakott területek elleni bevetése„önmagában háborús bűncselekménynek minősülhet”,attól függetlenül, hogy az orosz vezetés nem írta alá a lőszertípus kivezetését előíró nemzetközi megállapodást.

- A koalíció szerint az Egyesült Államok legutóbb 2003 és 2006 között használta a fegyvereket Irakban.


- Az Egyesült Államok megerősítette, hogy kazettás lőszert szállít Ukrajnának egy új katonai segélycsomag részeként.”

2023. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

“nagyanyád biztosan tárt karokkal fogadta a vitéz "felszabadítókat" 44-ben vagy 56-ban, azért lettél ilyen. Hazaáruló.”


Szovjetunió országait sorold fel (lehet Ukrajna is benne volt már nem emlekszem).


Trianon ? Kik miatt van? Azokat az országokat gyűlölöd ? Japoknak meg kellene szakítania a diplomáciai kapcsolatot az amcsikkal Hirosima miatt ugye? Izraelnek meg a németekkel.

2023. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!