Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Csak érdekelne. Ha valaki a...

Csak érdekelne. Ha valaki a szerződéses katonaság felvételién több pontot ér el mint 240, pl mint én 300-at, az számít valami előnynek? Pl: a besorolásnál? V sehol sámli. Thx

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A maximumnál nem lehet több pontszámot elérni, már csak az időkeret miatt sem.
2010. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vzs ***** válasza:
ha több pontod lett, nyilvánvaló, hogy figyelembe veszik! sok sikert a kiképzéshez!
2010. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.Barátomnak 180 pontja volt, felvették.Nekem 250 pontom, és még mindig nem vittek kiképzésre.
2010. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az első kommentet nem nagyon értem... A max 360 volt.. nekem 300 lett .. hogy léptem volna túl a max pontszámot..:D:D??
2010. okt. 19. 00:20
 5/10 A kérdező kommentje:

3.Komm:

Mióta vársz hogy szóljanak neked?

2010. okt. 19. 00:22
 6/10 anonim ***** válasza:
November óta.Most nagyon úgy néz ki, hogy kifutok az időből és lehet újra csinálni az alkalmasságit.Fasza!!
2010. okt. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az aranyos!! És miért kell eddig várnod? A kiképzés után hol teljesítenél szolgálatot?
2010. okt. 19. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert van egy 0,5-ös szemüvegem amit amúgy soha nem hordok.

És így korlátozást kaptam a szememre.Szóval lövész pont nem lehetek.Amúgy meg Hódmezővásárhelyre mennék vagy Szentesre.De amúgy már lényegében teljesen mindegy hogy hova csak mehessek.

2010. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nice!! Hát akkor lehet feleslegesen hajtottam magam a felvételinél ha ezeknek 1 évbe telik, mire eljut a tudatukig, hogy nem mókából jelentkezik az ember!!

És azóta semmi papírt nem kaptál? Semmi értesítést??

2010. okt. 19. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Még a nyáron megint volt egy vicces dolog.Május vége fele telefonáltak, hogy júniusban bevonulhatok.Nem mondom mennyire örültem, de tényleg a fellegekben jártam.Már meg volt az erkölcsim , az összes papír.Aztán vonulás előtt 2 héttel szóltak, hogy ja bocsi mégse mehetsz a szemüveg miatt.Majd ha lesz olyan hely ahova nem kell szemüveg szólunk.Na szerinted???1 hétig szinte csak bőgtem.
2010. okt. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!