Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Én nem tudom mert miért de...

Én nem tudom mert miért de nagyon félek még egy világháborútól is önök nem!?

Figyelt kérdés
Nem is vagyok már nagyon régen régóta életképes állapotban

2023. febr. 27. 23:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevesebb hírt kell olvasni, kicsit rájátszanak az érdekes, feszültségkeltő cikkekkel, mert ha kattintasz, akkor ők azért pénzt kapnak a hirdetésekből.


Én heti 1-2x olvasok a háborúról, sőt híreket is már inkább egyre kevesebbszer, így sem maradok le nagyon semmiről. Azóta nekem ez a módszer segített lenyugodni, de nyilván nem kellemes dolog arra gondolni, hogy a szomszédban emberek halnak meg, és fegyverzik őket, harcolnak egy szuperhatalommal.


Ezt tudom ajánlani, kevesebb hír, több figyelemelterelés, próbáld élvezni az életet, a világháború megakadályozása nem az átlag ember hatáskörébe tartozik, így nem nagyon tud ellene tenni.

Ha megnyugtat, akkor tárazz be túlélőkészletekkel, befőttekkel, hasonlóval, de nekem az bőven segített, hogy kevesebb hírt olvasok egy héten.

2023. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
91%

Kedves Utolsó!

Már én is azon gondolkodom,hogy kevesebb hírt kellene olvasnom,mert egyenesen rettegek...de való igaz,sok esetben megy a pànikkeltès,hatásvadász cìm,a cikkben meg semmi extra...

2023. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne tessék félni, egyszer úgy is meg kell halni....👍
2023. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:
51%
Nem félek, mert NEM TEHETEK ELLENE SEMMIT!
2023. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!