Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mikor fogják az oroszok...

Mikor fogják az oroszok felszabadítani Kramatorszkot?

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 17:57
1 2
 11/19 Jeffrey Spender ***** válasza:
49%

#10


A Krím időtlen idők óta, és Herszon meg 8 hónapig orosz irányítású, és találtak-e ott tömegsírokat és társait ?

2023. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

"A Krím időtlen idők óta, és Herszon meg 8 hónapig orosz irányítású, és találtak-e ott tömegsírokat és társait ?"


Hát azért azt be kell látnod, hogy elég nehéz lesz orosz háborús bűnöket bizonyító tömegsírokat keresni olyan területen, amit jelenleg is az orosz hadsereg ellenőriz. :)

2023. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Jeffrey Spender ***** válasza:
44%

Herszont kik ellenőrzik most ? Az oroszok vagy az ukrán hadsereg ?


A Krím kapcsán miért csinálod a hisztériakeltést, hogy ott is titokban tömegsírok tucatjai vannak, eltussolt népirtással ?


Te olyan szinten belelovalltad magadat a témába, hogy csak na.

2023. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

"Herszont kik ellenőrzik most ? Az oroszok vagy az ukrán hadsereg ?"


Ennek mi köze bármihez? Vagy te a egy város közepén ásnál tömegsírokat a közművek közé? :D


"A Krím kapcsán miért csinálod a hisztériakeltést, hogy ott is titokban tömegsírok tucatjai vannak, eltussolt népirtással ?"


Hol, kérdem én HOL A FÉSZKES FRANCBAN írtam olyat, hogy tömegsírok vannak a Krímen? Komolyan, mutasd meg. Még csak nem is utaltam rá, hogy lennének és nem is tartom valószínűnek. Szimplán rávilágítottam, hogy az ökörség csimborasszója a Krímre mutogatni, hogy bezzeg ott nem találtak tömegsírokat. Hát persze hogy nem, akár vannak, akár nem, akkor sem lehet őket megtalálni, ha nem is tudják keresni. :)

2023. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Jeffrey Spender ***** válasza:
44%

"Ennek mi köze bármihez? Vagy te a egy város közepén ásnál tömegsírokat a közművek közé? :D "


Mariupolnál az ostrom során elhunytakat a város szélén ideiglenes sírokba helyezték el.


Bucsánál hol voltak ?


Véget ér valamikor a háború, és Herszonnál nem fog senki sem tömegsírokat bemutatni, akkor is majd az orosz háborús bűnökről és népírtásról fogsz kommentelni, nagy lelkierővel ?

2023. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"Véget ér valamikor a háború, és Herszonnál nem fog senki sem tömegsírokat bemutatni, akkor is majd az orosz háborús bűnökről és népírtásról fogsz kommentelni, nagy lelkierővel ?"


Hát ha egyszer ott van Bucsa, akkor tagadhatatlanul volt ilyen. :)

Még ha nem is rendszerszintű. A rendszerszintű az Oroszországban megy, a saját nemzeti kisebbségeikkel szemben, amikor csak őket zavarják a frontra.

2023. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Jeffrey Spender ***** válasza:
44%

Bucsa egy kérdőjeles, bizonyíthatatlan dolog, nem tudod feketén - fehéren bizonyítani, hogy orosz vagy ukrán Kalasnyikovból lőtték ki a civilekben talált lövedékeket. És a haláluk beálltának időpontját sem, hogy az orosz irányítás alatt, vagy akkor, amikor az ukrán hadsereg visszafoglalta, és keresték a kollaboránsokat.


Minden nagy háborús fél frusztrációból elkövet 1 - 1 mészárlást, de nem rendszerszintűt, népirtást.


A másik rendszerszintűvel kapcsolatban meg azt tudom mondani, hogy az amerikaiak sem a WASP, diplomás réteget sorozzák be közkatonának, és terelik golyófogónak, hanem a bevandorlókat, a latinókat, a feketéket, és az alsóosztálybeli fehéreket.


De te egy elmeorvosi szintű russzofób vagy, és már azt is felrovod nekik, hogy kiket soroznak be.

2023. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Jaj istenem, tehát azért nem az oroszok öltek civileket, egy orosz hadsereg által elfoglalt városban, mert mindkét fél használ hasonló lőfegyvereket. Hát ez kolosszál. Szerintem te minden gyilkosságot megúsznál, mert hát biztos másnak is van olyan pisztolya, mint neked, nem? :)


Na de még mindig várom, hogy megmutasd, hogy hol írtam azt, hogy a Krímben népirtás volt.

2023. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Jeffrey Spender ***** válasza:
44%

Manapság nehézzé is vált a gyilkosságok visszatérképezése. Régen amíg mindenféle lőszer volt, addig lehetett is egyedileg azonosítani az elkövetőt.


Ma meg hogy mindenki 9 milis pisztolyokkal, meg 556-ossal, 762-essel, és 545-össel flangál, úgy már eléggé visszakövethetetlen az egész.


Nem is az van, hogy az ukránok azok 762-esek, az oroszok meg 545-ösek, és akkor megállapítható, melyik fél volt.



" Hát azért azt be kell látnod, hogy elég nehéz lesz orosz háborús bűnöket bizonyító tömegsírokat keresni olyan területen, amit jelenleg is az orosz hadsereg ellenőriz. :) "


Ezt a Krímre is lehet érteni ?

2023. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!