Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az Ukrán SBU megkezdte a...

Az Ukrán SBU megkezdte a felszabadított területeken a tisztogatásokat? akik együttműködtek az oroszokkal példás büntetésben részesülnek?

Figyelt kérdés
[link]

#ukrán SBU
2022. okt. 10. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Az OSINT-esek munkája alapján tudjuk, hogy a videó metaadatai alapján ez a videó még azelőtt készült, hogy az ukránok visszafoglalták a várost. Ez konzistens az ukrán állásponttal, miszerint ezt a videót egy elesett orosz katona telefonján találták.
2022. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1


Erre gondolsz?


[link]


Ez egyértelműen mutatja a helyet és az időt. (az eredeti videót a QT-ben vágták le ezen a napon/időben)



Vagy itt:


[link]


Az oroszok kivonulása után egy hónappal feltárt tömegsírokban frissen festett körömlakk, és a kéz kötözésében új kötél nyomai, amelyen még sárfoltok sem láthatók!



Ne legyenek illúzióid, az orosz gyűlölet ugyanolyan nácizmus, mint a zsidógyűlölet. A módszereik is hasonlóak!

2022. okt. 10. 10:55
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

2

Kb a világon csak magyarország ilyen rabszolganép hogy rajong az elnyomóiért. Itt most is lábat csókolnának a ruszkiknak úgy hogy milliókat gyilkoltak le. Máshol ez nem így megy.

2022. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Persze én megértem, ha az ukrán hivatalos narratívának hiszel, hogy tehát:


Az oroszok robbantották fel az északi áramlat (saját) gázvezetéküket, hogy az amerikaikra kenhessék később.


Felrobbantják a saját kercsi hídjukat, civilekkel együtt.


Az orosz ajkú civileket, valamint az oroszokkal együtműködő embereket tömegesen kivégzik, majd megpróbálják azt az ukránokra fogni.


Saját politikusaikat és azoknak hozzátartozóit (pld. Maria Dugina) terrorista eszközökkel likvidálják.

stb.



Én meg azt gondolom, ha valaki mindezet elhiszi, akkor az csak úgy lehetséges, ha előzetesen komoly 'agymosáson" esett át.

2022. okt. 10. 11:07
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

4

Senki nem mondta, hogy mindent az oroszok csinálnak, de ha megtámadsz egy független országot akkor ne várd azt hogy nem érnek veszteségek. Most felhozhatnánk, hogy hány civilt lőttek tarkón az oroszok, csak a levideózott háborús bűncselekmények több ezerre rúgnak, aztán ha meg ebből kapnak is vissza sír a szájuk. Amúgy értem én a vergődésed, orosz rajongóként biztos nehéz feldolgozni, hogy putyint visszarugdossák a saját putrijába.

2022. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5


Nem vagyok orosz rajongó, igaz a Biden s@ggét sem nyalom...

2022. okt. 10. 11:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Sehol sem szokás megsimogatni a kollaboránsok fejét, a mostani helyzet sem kivétel.
2022. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jó, azért a simogatás és a civilek tömeges kivégzése között azért van némi különbség!


Az egyik háborús bűncselekmény!

Az ukrán katonák, ha objektíven nézzük, valójában nácik, akik védtelen civileket gyilkolnak. Az erről készült videóikat pedig hencegve teszik fel a közösségi médiára, mint "hőstettet":



[link]

2022. okt. 14. 09:49
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as: ez a videó több éves, és az egész település ki volt ürítve.
2022. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9


Vicces az érvelésed! Jót nevettem rajta! :)


A katonák karján zöld szalag van, amit csak nemrégen vezettek be a hős ukrán katonák megkülönböztetésére!

2022. okt. 14. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!