Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha "egységre" nézzük az...

Ha "egységre" nézzük az amcsi, vagy a ruszki hadsereg ütőképesebb/hatékonyabb?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy hanyagoljuk el az amerikaiak pénzbeli és számbeli fölényét, ha a legjobb technológiájukat vetjük össze akkor melyik az ütőképesebb, hatékonyabb, jobb?


Tudom, furcsán hangzik a kérdés, de ha belegondolsz néha az egyszerűbb a jobb... A ruszkik tudnak logarlécen számolni, papíron kordinátákat számítani, az ak-47 igénytelen az m-16 al szemben, és az orosz repülők, tankok és hadihajók sem rosszak, plusz az orosz spetznaz a legjobbak közt van...


2010. szept. 30. 22:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Számolok azzal, hogy le fogtok pontozni, de én az az ember vagyok, aki "tojik a pontokra"...


Én írtam az összehasonlítást az amerikai és az orosz híradóssal...


Ízelítőnek, elgondolkodtatónak azért beszúrom ezeket a linkeket:


[link]


Magyarul:


file:///F:/Tam%C3%A1snak/%C3%89rdekess%C3%A9gek1.htm



Van itt más is, - ami MÁR (!) nincs rendszerben, - tehát fejlettebb technikával számolhatunk egy hadi állapot bekövetkezte esetén.


[link]


[link]


-Itt be kell jelölni baloldalon a "BARS" felirat melletti jelölőnégyzetet.



És még egy-két "apróság", amit szintén nem használnak MÁR:


[link]


[link]



Nem becsülöm le a szemben álló fél technikáit, de ezek mindenféleképpen elgondolkodtatóak...

Ezek MÁR nincsenek rendszerben!

2010. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Magyarul:" -utáni link - helyesen


[link]


Elnézést!

2010. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Helyesbítés helyesbítése... :DDDD


[link]


Rossz linket nyomtam be másodszor is....

2010. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!