Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Megéri elmennem katonának?...

Megéri elmennem katonának? Megváltozhat ott az életem?

Figyelt kérdés
Semmire sem vittem az életben. Van egy szakmám amit nem szeretek, van egy vagyonőri vizsgám amiben dolgozom, de azért sem vagyok oda. Nem találom a helyem sehol, az emberek között sem. Változni akarok. 21 éves vagyok

2022. dec. 4. 23:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Fizetés nem rossz, ugyanakkor ha olyan van, sokat lehetsz távol, és sok emberrel kell összezárva lenned, össze kell dolgoznotok.
2022. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy ott nincs szórakozás? Csak fegyelem van?
2022. dec. 4. 23:39
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem olyan mint a filmekben. Nyilván amíg tart a szolgálat, addig hülyeségeket nem lehet csinálni, de ha jó a közösség, és általában az, mert egymásra vagytok utalva, így megtanultok összetartozni, vannak lazább pillanatok is, sokan mennek airsoftozni is, stb.
2022. dec. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ez felcsigázta az érdeklődésem! Viszont voltam pszichiátrián túladagolás, öngyilkossági kísérlet miatt..ez akadályt jelent? Mármint abban, hogy felvegyenek
2022. dec. 4. 23:47
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ez jelentős akadály.
2022. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát akkor erre is rácsesztem.
2022. dec. 4. 23:56
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Pszichológiai vizsgálat van. Azon át kell menni. Ha ezeket így elmondod, az kizáró ok. Viszont az sem szerencsés, ha elhallgatsz dolgokat, és a későbbiekben ismét előjönnének ilyesmi problémák (persze ne legyenek). Mivel voltál pszichiátrián, ezek az adatok valószínűleg megvannak a nyilvántartásban, tehát elhallgatni úgyse nagyon lehet. Ha úgy érzed, a jövőben nem fordul elő hasonló az életedben, és készen állsz rá, hogy megváltoztál, bírod a kihívásokat és minden tekintetben együtt tudsz dolgozni a társaiddal, akik nagy zöme valószínűleg a haverod is lesz, akkor tehetsz egy próbát azért.
2022. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld meg a vasutat. Egy nagy család.
2022. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát ez csak akkor derül majd ki, ha jelentkezem, nem de? Egy próbát teszek, aztán hátha szerencsém lesz..gondolom nem vesztek semmit, ha megpróbálom
2022. dec. 5. 00:05
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
Megpróbálni meg lehet
2022. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!