Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Reumatológiai autoimmun...

Reumatológiai autoimmun betegséggel, csonttömeg csökkenéssel, lúdtalppal ill. tompalátó szemmel nem soroznának be, ha vészhelyzet miatt elrendelnék?

Figyelt kérdés

Amúgy tudok futni, nem vagyok rokkant, kapok kezelést (injekció). Viszont a fentiek miatt sovány vagyok (52 kg), és az egyik szememmel csak 60-70%-ban látok (szemüveggel sem lehet korrigálni), a másik jó.


Ilyen kondíciókkal engem nem soroznának be sorkatonának és maradnék civil egy háború/vészhelyzet idején is?



2022. okt. 29. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Az megvan hogy egy haboruban nem csak fegyveresekre van szukseg?

Tokeletes lennel felcsernek mondjuk, vagy kapnal vmi logisztikai feladatot.

2022. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Azért manapság már nem igazán kellenek golyófogok, ahhoz túl drágák a fegyverek.Bár kit nevezel annak?
2022. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem soroznának be. Ukrajnában sincs mindenki besorozva.
2022. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
A hadikonyhán pucolhatnád a krumplit, adminisztrálhatod a hadikórházban, hogy aznap hány ampulla morfin fogyott el és vannak még hasonló beosztások. Nem frontszolgálat, de oda is odalőnek.
2022. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1: Szinte tudtam, hogy lesz egy ilyen provokatív, ostoba válasz. És most biztosan örülsz magadnak, hogy megmondtad a tutit. De elárulom, hogy egyrészt minimálisan se izgattam fel magam (ahogy azt remélted a penészed, 5 négyzetméteres lyukadból a gép előtt ülve) másrészt a fajtád is jól mutatja, hogy amúgy meg se várnám az első napot, hanem lépnék is le egyből ebből az éjsötét balkáni országban aztán te lennél az aki mehetne majd golyófogónak.
2022. okt. 29. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
#6. 👍🏻
2022. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Közben látom, hogy az 1-es komment törölve lett provokatív jellege miatt. Ez így korrekt úgy gondolom. Többieknek pedig köszönöm a civilizált, normális hangvételű válaszát.
2022. okt. 29. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy pont most hoztak torvenyt hogy mar azelott hogy kihirdetnek a hadiallapotot buncselekmeny lenne az ország ekhagyasa. Tehat nwm igen jutnal ki, mert azonnal lezarnak a hatarokat a katonakoru ffiak wlott.
2022. okt. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
'Reumatológiai autoimmun betegséggel, csonttömeg csökkenéssel, lúdtalppal ill. tompalátó szemmel nem soroznának be, ha vészhelyzet miatt elrendelnék?' Fix, hogy nem soroznának be.
2023. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!