Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszországnak és az EU nak...

Oroszországnak és az EU nak is a végén járnak a loszerkeszletei legalábbis a tüzérségi loszerek teren?

Figyelt kérdés
Ezért vesznek eszak koreatol több milliónyi tüzérségi gránátot az oroszok ?

2022. szept. 6. 12:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem is csak ők bombazak nem kell hinni a Mikulásban .

Ahogy elhiheted hogy az atomeromuvet se az orosz bombáza mikor ott vannak a csapatai .



Amnesti International megmondta hogy iskolákban és kórházakban rendeznek tüzelő állást az ukránok ukránok egyből hisztiztek.

Mert ők a Szent ártatlan nép.

2022. szept. 6. 17:37
 12/13 anonim ***** válasza:

"Nem is csak ők bombazak nem kell hinni a Mikulásban ."


Ó, te kis felvilágosult :)


"az atomeromuvet se az orosz bombáza mikor ott vannak a csapatai"


Én nem tudom, ki bombázta az atomerőművet, mintkét félnek van rá oka, meg ellenérve. De az tény, hogy nem szabájos dolog nukleáris létesítményben katonai bázist létesíteni, és pajzsként használni.


"Amnesti International megmondta hogy iskolákban és kórházakban rendeznek tüzelő állást az ukránok"


Ami egyébként tök megszokott egy városi harcban a védők részéről: a bázisaidat közintézményekben - színház, hivatali épüketek, sportcsarnokol, múzeumok, és igen: iskolák és kórházak - alakítod ki, mert a sarki közért, és a magánépületek erre nem alkalmasak. Nyilvánvalóan kiürítve őket persze.


Nukleáris erőműben állást kialakítani: na az már nem fasza.


"Mert ők a Szent ártatlan nép."


Sennki sem - vagy legalábbis én nem - mondta, hogy az ukrán egy szent, ártatlan nép. Csak azt mondtam, hogy a békefenntartó, felszabadító szöveg olyan harmatgyenge bullshit, hogy nem is értem, hogy szophatja be valaki.

2022. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A ruszkik azé' vesznek mert ugyebár fogy. Nem csak hadgyakorlat-szerűségekre puffogtatnak el párat hanem háború van. Irgalmatlan sok malacot használnak fel naponta.

Az EU meg azért mert rájött erősíteni kellene a hadseregeket, annak meg része az is (az erősítésnek) hogy a készleteket az eddigi x nap helyett 2x-re növelik.

2022. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!