Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszországnak és az EU nak...

Oroszországnak és az EU nak is a végén járnak a loszerkeszletei legalábbis a tüzérségi loszerek teren?

Figyelt kérdés
Ezért vesznek eszak koreatol több milliónyi tüzérségi gránátot az oroszok ?

2022. szept. 6. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá Sherlock Holmes-nak lenni, hogy belássuk - az ember akkor vesz valamit, ha nincs neki, vagy nincs elég.

Ha tele van sajttal a hűtőm, akkor nem fogok még sajtot venni.


Tehát igen, Oroszország lőszerkészletei fogyóban vannak erősen.

Az EU-t azt nem tudom, valami duma volt arról, hogy a fegyverekből kifogyóban vannak, lőszerrel nem tudom hogy állnak.


De az USA-nak bőven van fegyvere is, lőszere is, gazdasági ereje is és szándéka is, hogy szállítson Ukrajnának, megmondták kerek-perec, hogy nem engedik meg, hogy Oroszország megnyerje ezt a háborút.


Szóval amíg az ukránok harcolni akarnak, addig kb. végtelen fegyver és lőszer és minden egyéb felszerelés áll a rendelkezésükre.


Oroszország nem tudja elérni a céljait ebben a háborúban hagyományos haderővel, ez egyre világosabb.


Persze kérdés, hogy mit lépnek majd, amikor tarthatatlanná válik a helyzet, hallgatnak-e a józan eszükre, és kivonulnak, mint anno Afganisztánból, vagy végső kétségbeesésükben bevetik a tömegpusztító fegyvereket.

Meglátjuk.

2022. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Minek lennne nekik lószar készletük?
2022. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát valamiből le kell adni napi 1000 lövést hidakra, iskolákra, házakra, mezőkre, gyárakra, stb.


Ez segít felszabadítani szegény ottani oroszokat.

2022. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az EU-nak valószínűleg van már hiánya, az USA-nak és a briteknek viszont van bőven még fegyvere és lőszere.
2022. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
A németnek még hát napi lőszere maradt, a többiről nincs infóm, de túl jól nem állhatnak.
2022. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1# csak itt Afganisztánnal ellentétben orosz ajkú lakosságot védenek és a nyugattal is majdnem hadban al.


Azt eltudom képzelni hogy bizonyos területeket visszaadnak pl herszon városát és a dnyeper oroszoknak rossz partjat vagy pl harkiv tol északra a határvideket


De az orosz neppesegu területeket pl donyeck medencét vagy a krim félszigetett nem lehet feladni .


És a krim és donbasz közti koridort se stratégiai okokból.



Szerintem eljutunk majd egy kubai válság szintre .egy mozdulatra a katasztrófátol aztán oroszok felajanjak a fenti lehetőséget hogy bizonyos területek visszaadnak bizonyosakat nem.


Ha Ukrajna nem is megy bele usa és EU ha már atomfenyetes lesz úgyis rá veszi az alakura szerintem így ér véget az ukrán különleges művelet

2022. szept. 6. 14:31
 7/13 anonim ***** válasza:

"szerintem így ér véget az ukrán különleges művelet"


Ami egy háború, nem különleges művelet.

2022. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó na oroszok azt mondják ez nem is háború csak játszanak xd
2022. szept. 6. 15:12
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Azért fosnak most Herszonban az ukrán bosszútól, mert játszanak. Azért fosnak Dugina kinyírása után, hogy bárkit elkaphatnak az ukránok, mert játszanak. 🤣🤣

2022. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"itt Afganisztánnal ellentétben orosz ajkú lakosságot védenek"


Lehet, hogy én vagyok túl szentimentális, meg naiv de ha én az erdélyi magyarságot akarnám megvédeni a románoktól, nem gondolnám szarrá lőni egész Erdélyt.

2022. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!