Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Elesett már mariupol?

Elesett már mariupol?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Még harcolnak a biolabort védő nácifasiszták.
2022. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2022. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még a gyár alatti bunkerben vannak páran, de azon kívül igen.
2022. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Maga a város lassan két hete, csak az Azovstalban van pár száz -talán már ennyi sem- fanatikus védő, akik szerintem utolsó emberig ki fognak tartani. Aki olyan volt, hogy belátta ez veszett küzdelem, az már letette a fegyvert. Akik még harcolnak, azok szerintem amolyan modern spártaiként akarnak meghalni. Mert tudják jól, hogy nyerni nem nyerhetnek, az ő felmentésük vagy kimentésük messze túl van az ukrán hadsereg képességein.
2022. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Ideje lesz.
2022. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%
Ki kell füstölni őket onnan. Ez a helyzet. Másképpen csak olaj a tűzre és addig szórakoznak amíg az oroszok más célpontot fognak keresnek. Új játékot. Mondjuk Magyarország is listán van és nekünk is hamar lerombolt város lehet és akkor a medve megpuszilta a mézet.
2022. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a g...ci ukránoktól előbb kellene félnünk, mint a ruszkiktól.
2022. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
elesett Mari, de up-ol
2022. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Stratégiailag már igen, az oroszok már "használják" a várost (bár a kikötő és az infrastruktúra romokban), az odavezényelt erők nagy részét már átcsoportosították máshova/pihentetik/feltöltik. A védők beszorultak a város szélén, egy tengerrel, mély csatornával határolt területre (Azovstal) ahol már nem sok vizet zavarnak. Csak szimbolikus, kommunikációs, mintsem valós harcászati értéke van hogy meddig tartanak ki.
2022. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kikötőt szerintem megjavítsuk/felújítják az oroszok. Így, vízen is tudnak utànpótlàst szállítani.
2022. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!