Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Putyin nagyon megbánta már,...

Putyin nagyon megbánta már, hogy 2014-ben nem nyomult tovább a Krímen, és foglalta el egész Ukrajnát?

Figyelt kérdés

Akkor valószínűleg több esélye lett volna.

Ukrik azóta felkészültek, és jelentős nyugati segítséggel ugyan, de kiverték a KGB-s makákót Kijev környékéről


2022. ápr. 15. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Holnap megkérdezem tőle a kocsmában, azt írta jön...
2022. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Akkor Oroszorszàg nem volt felkészülve a szankciókra.
2022. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mert most igen? 😀

2022. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ember a földön aki a jövőbe látna, max. eshetőségeket, szcenáriókat tud készíteni. A Krími akció profi módon került végrehajtásra, de Dombaszban, Luhanszkban már besült a mutatvány csak részsikereket tudtak elérni a stratégiai célt nem. Furi hogy nem gondolkoztak el az oroszok az okokon és ennyire elszámították magukat a mostani invázió hatásaival is.
2022. ápr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3#


Igen.

2014 után kezdtek el belső internetet és bank tranzakciós hálózatot építeni.Ami működik,ha levágják őket a globális hálózatról.

Illetve, élelmiszer-termelés terén függetlenedni.

2022. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Ez oké, rendben van. Belföldön lehet tudnak működni, de ha nemzetközileg nem tudnak fizetőképesek maradni, akkor előbb-utóbb bedől az orosz gazdaság. A szankcióknak is pont az a lényege, hogy lassan bontakozzon ki a gazdasági káosz.

2022. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jeffrey Spender ***** válasza:

Hát igen, ez a tanulság: ha inváziózol egy országot és látod hogy nincs ellenállás szálld meg az egészet, ne hagyd félbe.


2014-ben semmit nem tudtak reagálni az Ukránok. Szar cuccok, semmi morál, megadták magukat sorra a krími helyőrségekben. Sorra feltartott kézzel elengedték őket az oroszok azok meg szégyenmenetet tartottak. Nem lett volna presztízsveszteség. Most győznek, de indokolatlan áldozatokkal.

2022. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!