Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A tankok belsejéről miért...

A tankok belsejéről miért nincs kép?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok béna, de a Leopard 2a7+ és az M1 abrams parancsnoki állásáról miért nincs kép? Vagy csak én nem találom? Ha ti tudtok linket küldeni, azt megköszönném!

2022. márc. 29. 22:29
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
És a magyar típusok is olyanok lesznek, mint az első képen, mert a high tech force oldalán azt olvastam, hogy digitális kijelzőket épitettek az irányzó és parancsnoki allásba.
2022. márc. 30. 22:29
 22/35 Jeffrey Spender ***** válasza:

#20


Az M1 TTB / Abrams Block 3 az teljesen más, az valóban az Objekt 477 / 490 / T-14 Armatával megfelelő.


Én a sima Abrams Leclerc / Type 90-es szintjére való felhozásáról elmélkedtem.


Oroszoknál ez lett volna a T-80U-n alapuló Black Eagle, a régi karusszelt teljesen felszámolták, és a torony hátuljához szereltek egy dobozt, az hordozza az autotöltőt és a 30 lőszert.


Az Oroszoknak nem kellett, de az Ukránok a T-84-es Oplot / Jatagán és a T-72AG / MP / 120-asoknál újra feltalálták a toronyhátulos, Fail-Safe lőszertárolót, csak a szegényes gyártási kapacitás / egyéb zavaró tényezők miatt mégsem kerültek sorozatgyártásba.


A Törököknek felkínálták a Jatagánt, és a Leó 2A5-öst, és helyette Altay MBT-t fejlesztenek.

2022. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Jeffrey Spender ***** válasza:

#20


ATGM-ek ellen tandemes ERA kazetta, és az APS.


Az Oroszok baja, hogy sajnálják az Arénára a pénzt, az Ukránokon is mutatóba akad a Stora és a Zaszlon, addig Izraelben alapcucc a Trophy. És a többiek meg nem is ismerik.

2022. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Többnyire azért, mert a boltok hentespultjainál is nyílik arra alkalom számodra, hogy láthass darált húst!
2022. márc. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Esetleg tudnátok adni egy kulcsszót ami alapjan ti is megtaláltátok a képeket?
2022. márc. 31. 19:10
 26/35 Jeffrey Spender ***** válasza:

#25 / Kérdező


Google / Youtube-ba, hogy m1 abrams / adott harckocsi neve interior

2022. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Jeffrey amúgy mi a véleményed, hogy méregdrága Lynx-eket veszünk? :D

Miért ne lenne jó nekünk pl a CV90 mk4 fele annyi pénzért?

2022. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Jeffrey Spender ***** válasza:

#27


Nem vagyok elragadtatva a Lynx-től. Én a Bradley + Achzarit párost választanám, mert a Bradley-t lehet ERA kazettázni, még az oldalára szerelt, merőlegesen érkező RPG-ket is bizonyítottan megfogja, addig a Lynx és a CV-90-es nem erre tervezett.


Az Achzarit meg olyasmi, mint a T-55-ös Enigma, csak átalakítva harckocsiból APC-vé.


Az Amerikaiak arra tervezték mind az Abrams-et, mind a Bradley-t, hogy a Harmadik Világban is háborúzzanak velük, ahol repkednek az RPG-k a sikátorokból, a Németeknél meg lemondtak sokáig a háborúról, és a missziózásról is sokat vitáztak a Bundestag-ban, hogy lehet-e.


Szerintem abból a megfontolásból lettek ezek, hogy itthon alapból német autóipar van, és akkor harckocsikat / páncélosokat is tőlük vegyenek, azt már nem is nézték, hogy Mi ellen mi kell / jó / rossz / alkalmalmatlan / alkalmas. Meg rendre pellengéreztek minket a Németek, de mióta tőlük bevásároltunk, hallgatnak.


Meg a T-55-ös teknőinket hagyták szétrohadni a szabad ég alatt, addig Izrael és Szerbia nem dobálta ki a Centurion-okat és T-55-ösöket, jók IFV / APC-nek is.

2022. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Na igen... Bradley is elég frankó :)

CV90 a "kis" mérete miatt írtam, hasonló mint a Lynx... valóban nem ERA-s egyik sem.


Bradley is jóval olcsóbb lenne mint a Lynx.

2022. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Jeffrey Spender ***** válasza:

#29


És a házilagos Achzarit is lehetett volna gazdaságélénkítő, meg innovációs, de nem értettek hozzá, sőt a Honvédség szintentartása sem indokolt, 1990 - 2015 között mélyrepülésben volt a Honvédség, most legalább újra felépítik, az más kérdés, hogy megkritizálhatókkal, politikai beszerzésekkel, nem szakmaiakkal, és sokak csak annyi látnak, hogy tank - tank, új tank, örüljünk nekik, még a katonák is, meg Bundeswehr / Deutschland über Alles, hívőkkel nehéz vitatkozni, nem akarják belátni az Amerikai / Brit / Izraeli / Orosz katonai tapasztalatokat.

2022. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!