Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit jelent az orosz tankokon...

Mit jelent az orosz tankokon a "Z" és "O" jelzés?

Figyelt kérdés
Van más is? Képeket nézegetve eddig csak ezt a kettőt láttam.

2022. márc. 5. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az orosz védelmi minisztérium az orosz technológiára vonatkozó Z betűt a „győzelemért” jelentéssel magyarázta.

Az ukrajnai különleges hadműveletben részt vevő orosz katonai felszereléseken a latin Z betű azt jelenti, hogy „a győzelemért”, a V betű pedig „erőt az igazságban” és „a feladatot teljesítjük”. Ezt a magyarázatot a védelmi minisztérium adta meg az ügynökség

2022. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

“ Nem. Mi hazánkos. Komolyan annyira lusta vagy hogy még forrást is én keressek neked, úgy hogy te meg belinkelsz ide egy magyar forrást aminek zéró valóságalapja van? Ügyike vagyol. xD”


Egy kutya.

2022. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán nem egy kutya, mert én rühellem a fideszt a nyugat talpnyaló politikájával együtt. Egyébként meg hogy jön ez ide? Nem az volt a kérdés hogy milyen politikai véleményt képviselek, hanem hogy mit jelent a Z jelzés. Próbáld a kérdést újraolvasni!
2022. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

“ Egyáltalán nem egy kutya, mert én rühellem a fideszt a nyugat talpnyaló politikájával együtt.”


Ja akkor ezek szerint ti is kelet felé akartok nyitni? Jó despotizmust, majd nyugatról pár év múlva megkérdezek milyen amit akartátok. 😜

2022. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Én viszont kételkedem benne, mert mi értelme van megjelölni a harckocsikat, ráadásul ennyire logikusan, hogy az ellenség is értse a jelölést?"


Mivel nagyjából ugyanazt a "haditechnikát" használják, ezért kell a jelölés.

2022. márc. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A Z betűről itt azt állítják, hogy az az igazság szimbóluma:

[link]


A többi betű még mindig rejtély.

2022. márc. 9. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!