Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukrajnában azokon a területeke...

Ukrajnában azokon a területeken amit elfoglaltak az oroszok, a civilek tovább folytathatják a "normális" életüket?

Figyelt kérdés

Üdv mielőtt valaki belémköt, direkt idézőjelben van a normális szó, azt szeretném megkérdezni, ilyenkor a megszálló sereg vegzálja a polgári lakosságot, vagy mindenki ugyanúgy mehet, dolgozni, vagy ahova akar?


Pl a helyi polgármesterrel mit tesznek? (gondolom nem árt ha nem bántják, hisz ő szót ért a "népével".


2022. márc. 4. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Amíg tart a háború addig nincs normális élet.
2022. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Persze, mindenki a házban várja a végét. Háború van öccse!!
2022. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Vegzálják a lakosságot rendesen. Aki nem tapsol Vlagyimir Vlagyimirovicsnak, azt viszik táboroztatni Szibériába. A polgármesterek, helyi politikusok pedig arra számíthatnak, hogy az FSZB jól megkínozza majd őket az infókért.
2022. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2es, tudom! De az elfoglalt részeket már nem lövik (gondolom) ,,,, ezért kérdeztem, hogy ott kimehetnek e az emberek stb.
2022. márc. 4. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Ki, de arra szamitani kell, hogy demoralizalt, esténként lereszegedett orosz katonak grasszalnak. Lopnak es baszni akarnak. Ha beszolsz nekik, agyonvernek. Mindenki tudja mivel jar egy haboru, ez sosem valtozott miota haboruznak az emberek, mindig ugyanaz a forgatokonyv.
2022. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kijárási tilalom szokott lenni vagy éjszakára vagy egész nap.


Ha megszeged, akkor ahogyan írták előttem, beléd kötnek a részeg katonák.


Am. engem a nap nagy részében aggaszt ez, nem olyan az életvitelem mint korábban, pedig több száz kmre vagyok a háborútól...

2022. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!