Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Így egy héttel a háború...

Így egy héttel a háború kezdete után változott a preferenciád az ukrán-orosz háború ügyében?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, eleinte pártatlan voltam, de most már inkább az oroszoknak szurkolok
Igen, eleinte pártatlan voltam, de most már inkább az ukránoknak szurkolok
Igen, eleinte ukránpárti voltam, de most már inkább az oroszoknak szurkolok
Igen, eleinte oroszpárti voltam, de most már inkább az ukránoknak szurkolok
Nem, eleinte oroszpárti voltam és most is az vagyok
Nem, eleinte ukránpárti voltam és most is az vagyok
Nem, eleinte is pártatlan voltam és most is az vagyok (nem szurkolok egyik félnek sem jobban mint a másiknak)
48 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem voltam semmilyen parti, de aki nem latja h ebben a kerdesben ki a hibas az hulye. Orosz katonak lovik a civileket, egy megaloman orult kepzelgesei miatt.
2022. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Pártatlan vagyok, de az ukrán vezetés egyre jobban idegesít a hülye kéréseivel.

Ha rajtuk múlna...

Már rég kitört volna a világháború...

2022. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Az orosz katonák azért lövik a civileket, mert az a szerencsétlen csepűrágó be lett hülyítve Brüsszelben, és hadviselésre tüzeli fel a civileket... Hogy támadjanak molotovval tankokat, meg álljanak elé. Vicc!
2022. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Egyre undorítóbb amit ez a Zelenszkij csinál. Most is pártatlan vagyok, nem támogatom egyik felet sem, de remélem Zelenszkij minél előbb eltakarodik onnan, mielőtt az ukrán lakosság felét lelöveti csak azért, hogy hatalomban maradhasson. Sajnálom hogy az ukránoknak olyan "vezetőjük" van, aki a saját gyerekei életét félti, de a többi gyereknek már rendes tanóra keretein belül magyarázzák el, hogy miért jó dolog harcolni...
2022. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 steven95 ***** válasza:
86%
Ez nem sport, hogy szurkolj. Emberek halnak meg a hazájukért.
2022. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
Mindjárt könnyeket hullatok a szegény nácitalanító oroszok miatt akik fullra leigáztak egy országot mert féltek a natótól, és megvetem a gonosz és démoni Zelenszkijt aki védi a saját országát a népével együtt és a túlélésért küzd.
2022. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Putyin az a fazon akit amikor el fognak kapni, kérdések nélkül fejbe kell lőni. Se tárgyalás, se kérdések, se magyarázkodás. Ez már az a szint.
2022. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
A békének szurkolok mint minden értelmes ember. Gyerekek ez nem egy focimeccs, itt emberek halnak meg. Ráadásul ez NEM a mi háborúnk!
2022. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Én eleinte pártatlan voltam de már azt mondom kapják már el végre zelenszkijt a fazon gyakorlatilag a civileket használja fel élőpajzsnak hogy az oroszokat belassítsa, undorító!


Azt hogy az oroszok miért támadtak azt értem, és egyetértek valamit tenni kellett. Viszont az ilyesfajta háborúval nem értek egyet, csinálhatták volna szépen sunyiban, ellapátolhatták volna zelenszkijéket.

2022. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 steven95 ***** válasza:
4%

Undorító vagy #9

"civileket használja fel élőpajzsnak"

...akiket putyin zsoldosai lőnek békefenntartás céljából.

2022. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!