Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy ország légterét 100...

Egy ország légterét 100 százalékosan figyelik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy gazdag ukrán ember el akar most menekülni Ukrajnából mondjuk Lengyelországba vagy egyéb szomszédos országba.

Van egy közepes méretű helikoptere, felpakolja a fontosabb vagyontárgyait és elindul.

El tud jutni külföldre, ha próbál elkerülni katonai támaszpontokat, lakott településeket? Vagy nagy eséllyel észreveszik és lelövik, akárhol is repül?

Gyakorlatilag azt akarom kérdezni, hogy alkalmas-e egy helikopter menekülésre háborús helyzetben?


2022. márc. 2. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ott ahol háború van nem nagyon.
2022. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Az a legalkalmasabb mert alacsonyan tud repülni és nem veszi észre a radar.ráadásul az oroszok még nem tudtak döntő légifölényre szert tenni.
2022. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1

Mi nem nagyon? Bocsi.

Nem nagyon figyelik a legteret vagy nem nagyon alkalmas menekulesre?

2022. márc. 2. 13:41
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Radar rendszerről nem hallotál még soha?
2022. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Helivel nem nagyon menekülnék, csak ha a tengerpart lenne mellettem utolsó esetben. A radaron látható a heli nézd meg a flight radar 24-rt
2022. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3#

De, hallottam a radarrol, azert tettem fel a kerdest. Hogy az egesz orszag minden centimeteret figyelik a radarok? Olyan sok van? Vagy ha kint a hatarban repulgetek, akkor nem vesznek eszre?


4#

Ertem, akkor te mivel menekulnel inkabb, ha korlatlan penzed lenne?

2022. márc. 2. 14:08
 7/14 anonim ***** válasza:
6) az oroszok az ukrán vadászokkal küzdenek, írtam már korábban.most még nem foglalkoznak azonosítatlan helikopterekkel amelyek ráadásul távolodnak az orosz csapatoktól.legalábbis feltételezem hogy nem feléjük repülnél.
2022. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Autóval, a zőld határon keresztül.
2022. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De kiengednek most autoval? Ugy tudom 18-60 kozotti ferfiakat nem engednek ki. Legalabbis valamelyik nap igy volt.
2022. márc. 2. 14:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondom, a ZŐLD határon át.
2022. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!