Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ukrán hadsereg lehet mégis...

Az ukrán hadsereg lehet mégis erősebb lehet?

Figyelt kérdés

Oroszország katonái olyan 3 millió fő, Putyin nyilván nem veti be az orosz lakosságot a háborúba így kb. 3 millió katonát tud bevetni.

Viszont Ukrainában 44 millió lakos van és már szinte mindenki védi a hazáját és egyre több pénzt és fegyvereket kap Ukrajna így lassan már a 70 éves papa is védeni fogja hazáját, ami jelentős túlerő lehet még akkor is ha képzetlenek.

Másik hogy Ukrajna életét áldozza sok helyen a házájáért, de az Oroszok csak parancsot teljesítenek, így sokkal nagyobb lehet a motiváció Ukrajna részéről. Meg védeni sokkal könnyebb ismerős helyen mint támadni idegen helyen..


2022. márc. 1. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia, szerintem a földi hadseregnek már nem sok értelme van. Viszonylag nyert "űgy" ha az ember tudja uralni a levegőt..


Ruszkiknak atombombájuk tehát, én nem költenék olyan sokat a szárazföldre.. A 3m meg szép szám. Ázsiában jobban számít a mennyiség mint a minőség.

2022. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem erősebb és erős túlzás azt mondani hogy mindenki fegyverrel védekezik. Kijev lakossága 3.5 millió, ebből 18 ezer civilt fegyvereztek fel - 0,5%.

Erősebb ellenállást tanúsítanak mint várták az oroszok, remélhetőleg ez is elég hogy békét kössenek és ne akarjanak az oroszok Clausewitz második fázisába lépni.

2022. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ukranoknak nagyjabol annyi az eselye mint nekunk volt Mohacsnal (1526).
2022. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Oroszok vannak kb 150 millióan, Ukránok meg 44 millióan, szóval van különbség...
2022. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
AZ igazság az hogy az oroszok nem is támadnak csak gyülekeznek itt ott van csetepaté de ennyi. Nem kell minden szart elhinni az ukránoknak. Mutatnak videókat kilőtt tankokról Z betűvel hogy ezeket lőtték ki Kijevnél holott Z betűvel a keleti egységek vannak jelezve akik nem harcolnak Kijev környékén. Én azon röhögtem a legjobban mikor szénné égett harckocsikon ott virít a nagy fehér Z betű mintha tűzálló lenne az a festék vagy nem tudom xD
2022. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!