Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A nőknek előjoguk, hogy nem...

A nőknek előjoguk, hogy nem kell harcolniuk háború esetén? Miért kell hímestojásként bánni velük?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 05:35
1 2 3 4
 21/32 Isti22 ***** válasza:
90%
Ti hol éltek, a középkorban? :D Szerintetek milyen gyakori 2022-ben, hogy két ellenséges katona puszta kézzel egymásnak feszül? :D
2022. márc. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Városban könnyen előfordul közelharc, de nem csak ahhoz kell kondi, gyorsan szökellni, fedezék után vetődni, vagy dobni a gránátot, azt erőből kell. Iskolában emlékszem a tesi óra külön volt a lányoknak és amikor volt a kislabdadobás, akkor a legnagyobb szégyen volt annak a fiúnak, akinek a tornatanár azt mondta? - úgy dobsz, mint egy lány. -

A kézigránátot nem elég kifacsart vállakkal tíz méterre dobni, azzal inkább magának árt ás a géppisztolyt is keményen le kell szorítani, különben ahogy a sorozatlövésnél jár fel-le a zárszerkezet, meg dobja ki a hüvelyeket oldalra elmászik a lövés, többnyire az AK-nál jobbra fel, azt bizony keményen kell markolni, különben mindenhová lő, csak a célra nem és egy katonai akadálypálya sem véletlenül van úgy kiképezve, ahogyan van, de nem kétlem, egy öttusázó olimpikon hölgy esetleg végig tud menni rajta, bár a szintidőért még nála sem kezeskedem, de egy háziasszony az kizárt eset, fiatal, életerős, sportos srácoknak sem megy eleinte, amikor bevonulnak.

A harchoz erő és gyorsaság kell, sokszor századmásodperceken múlik az élet és akit fentebb említettek, az a Palcsikova, vagy hogy hívják, az mesterlövész volt, amihez eleve különleges tehetség kell, ritka adottság, halálbiztos kéz, éles szem és elképesztő higgadtság, de fizikai erő már kevésbé, lesből lepuffantani valakit könnyebb ezer méterről, bár ebben is a férfiak messze megelőzték a nőket, arra az egy jó női harcosra százával jutnak a férfiak.

2022. márc. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
28%

21

Az nem de az hogy egy pocsolyában kell várni 2-3 napot egy kimentésre az mindennapos és ott nem megoldott a higiénia azokon a nehéz napokon sem meg a fodrasz meg a körmös se megy ki oda.

2022. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
45%

16:52 vagyok


Most látom, hogy az említett női katona egy 2. világháborús szovjet mesterlövész.


Könnyen elpusztítom ezt a feminista érvelést.


Ja, női mesterlövész. Nem nagy dolog gyáván elbújva messziről lövöldözni. A kemény feminista női katona inkább menjen a frontvonalra megrohamozni a géppuskafészkeket!


Egyébként a legjobb női mesterlövészek is messze alulmaradnak a férfi mesterlövészektől. A női katonák semmire sem jók. Itt van erről egy tökéletes videó:


odysee.com/Men-are-Better-than-Women-Deal-with-it/9c2c9130341ab2d5578001ec1c3d957b49f96ab4

2022. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Golyófogónak igen, sok férfi is csak annyit ér
2022. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 24-es. Nem értem mit görcsölsz ezen a femináci baromságon.

Higgadj le mert megüt a guta. Senki nem várja el hogy a frontra menj harcolni, főleg ne a nők helyett. Majd megoldjuk ahogy a történelem során eddig is tettük. Amíg ti lövöldöztök vagy dezertőrködtök addig mi majd szeretünk mást hogy legyen utánpótlás a későbbi háborúkhoz.


[link]


Akár honnan nézem, ez a Pavlicsenkó kislány mindenhol szerepel a top 10-ben. Az hogy gyáva lenne aki messziről öl az egy más tészta, de ő mégiscsak megsebesült abban a háborúban ergó nem lehetett annyira messze, arról nem beszélve hogy ezt közvetlenül a fronton tette mivel a Moszin-Nagant hatásos lőtávolságát 600-800 méterre teszik.

Ezzel az érveléssel degradálod az összes tüzért és bombázó pilótát, nem is beszélve a mai drónvezérlőkről, pedig éllőerőben a tüzérek végzik a legnagyobb pusztítást.


Nem tudom te életedben elvágtad-e már legalább egy csirke nyakát, disznó ölésről nem beszélve. Sokan ezt sem merik megtenni.

Végezetül egy férfi mesterlövész kifejtette hogy a gyalogság többnyire lő valamire, valahol és 500 lövésenként eltalálnak valakit, a tüzérek csak villanásokat látnak a távolban, a bombázók pedig még azt sem ha sietve kirepülnek a légvédelem lőtávjából. A mesterlövész viszont minden lövésnél látja az ellenfele arcát, látja beszélni a bajtársaihoz, és látja meghalni amikor meghúzza a ravaszt.

2022. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

16:03


Ha megnézted volna a videót amit linkeltem, akkor nem írtad volna ide ezt a marhaságot.

2022. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nyugodt lehetsz, megnéztem a videót mielőtt választ írtam.

Jól sikerült zagyvaság ami összeveti a női test g-erő tűrő képességét a férfiakéval, példának hoz egy videójátékban szereplő nőt és feltünteti hogy voltak az orosz fronton sokkal eredményesebb mesterlövészek.

Nem tudom ez az odysse.com mennyire komoly hírportál és nem is az én dolgom eldönteni.

Itt a fő kérdés az volt hogy a nőknek előjoguk-e háború esetén nem harcolni.

Erre válaszoltam hogy voltak eredményesen harcoló nők is de okafogyottá vált a vita hisz egyből nekem estetek hogy a férfiak eredményesebbek voltak.

Pedig a kérdésből kitűnik hogy egy férfi írta aki nem nagyon akar harcolni sem eredményesen sem eredménytelenül.

Reméljük egy nő majd megmenti :)

2022. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nincs szó videójátékról a videóban. Az a videó egy válasz a feminista cikkekre/érvekre. Tényekkel pusztítja el a feminista propagandát. Az odysse nem hírportál, hanem a YouTube cenzúramentes alternatívája.

Igen, és a fő kérdés meg lett válaszolva. Mivel a társadalom feminista/nőközpontú, ezért női privilégium, hogy nem hadkötelesek, de van szavazati joguk. Szerencsére egyre több férfi nem hajlandó megvédeni a feminista társadalmakat, nem hajlandóak bevonulni harcolni, nem hajlandóak megvédeni a nőket. És szerencsére egyre több férfi van így ezzel:


[link]


:)

2022. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nagyon népszerű ez a cenzúramentes alternatíva amit odysse.com néven reklámozol, igazán eljut a hír minden emberhez. Látták ezt a videót október óta 84-en.

Ezzel részemről be is van fejezve a vita.

Igaza volt Woody Allen-nek: "Ne vitatkozz idiótákkal, mert lehúznak a saját szintjükre, aztán legyőznek a rutinjukkal."

2022. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!