Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha megtámadnák az oroszok az...

Ha megtámadnák az oroszok az országot, te melyiket tennéd?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem fogják megtámadni, csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, hogy akkor te mit tennél, ha Putyin bejelentené hogy nekimegy a NATO-nak és Ukrajnán keresztül Magyarországra is rátámadnának az oroszok?

2022. febr. 28. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

8-as vagyok


Akik jönnek szemben azok katonák akik megtagadhatnák a háborút de annyira primitívek, hogy jönnek öldökölni.


Ma már nincs akkora vágy a háborúra mint anno és elkorcsosult európa is, de attól ha valaki megtámad illene védeni amid van, hisz nem azért dolgoztál egy életet hogy a vonaton gondolkozz rajta de jó is volt... különbözőek vagyunk én azt mondom rövid az élet és tartozom ennyi tisztelettel az elődeimnek. Tudom nem divat ma magyarnak lenni és tisztelni a hősöket, de én még régimódi vagyok fiatal létemre, és remélem sok társam lenne mellettem a panelben és házakban, egy jó száraz fehérbor mellett harcolnánk ha odakerülnénk és versenyeznénk melyikünk a merészebb/bátrabb.


Aki menekülni akar menjen, de mondom még 1x, akkor ha senki nem marad adjuk át európát az oroszoknak.



Szomorú hogy itt tartunk 2022 ben hogy ezen kell vitázni ki marad és ki nem...

2022. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%

"hisz nem azért dolgoztál egy életet hogy a vonaton gondolkozz rajta de jó is volt."


Inkább a vonaton gondolkozom, minthogy kinyírjanak.

2022. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

"de én még régimódi vagyok fiatal létemre, és remélem sok társam lenne mellettem a panelben és házakban, egy jó száraz fehérbor mellett harcolnánk ha odakerülnénk és versenyeznénk melyikünk a merészebb/bátrabb."


Nem régimódi vagy, hanem meggondolatlan. Valamint túl sok háborús drámát néztél. Pont az ilyenek hugyozzák magukat először, akik dölyfösen a mellüket verve kiabálják, hogy ők aztán vérüket adnák... hogyne...azért real life-ban hamar elpárolog az a hű de nagy hazafiság, amikor a legjobb spanod feje ott szakad le és gurul a földön a lábad elé. Sírógörcs, remegés, teljes sokk, ez lenne. Nem harci kedv.


Én nem harcolnék. Miért is? Ezért a korrupt élhetetlen országért, ahol a kisember lett szétszopatva? Mit is védenék meg? Az udvaribolond Lölőke és a r*b*nc Ráhelka vagyonát és érdekeit? Míg ők a luxusbunkerben buliznak, addig én pusztuljak meg a fronton? Nekem nincs katonai szakértelmem és tapasztalatom. Az, hogy 1-2 hét alatt SZARUL tessék-lássék módon - olyan jó magyarosan, kapkodva - megmutatják, kiképzés címszó alatt, hogy hogyan kell lőni az semmi. Golyófogó nem leszek. Inkább elhúzok innen.

2022. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem divat ma a hazaszeretet nem is értem miért kell kiröhögni, jobbikosnak tököm tudja minek nevezni azt aki érez tiszteletet azok iránt akik miatt ma itt lehet és magyarul magyar iskolában tanulhat magyar munkahelyen dolgozhat? Le pontozhattok nem érdekel de miért baj az ha van memzeti tudatod? Katona vagyok nem a politikusokért harcolnék hanem a családomért azért a 10.000.000 emberért aki akkor reménykedik +40.000 társamban, a városainkért falvainkért minden egyes utcáért ha kellene.


Idiótának mondhattok engem meg agymosottnak de tudjátok mit lehet hogy idióta vagyok de nem fogok kimenekülni és politikusért se fogok meghalni

2022. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vans$ ***** válasza:
100%
Maradnék és harcolnék a véremért hazámért,népemért együtt akik maradnak azokkal .
2022. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!