Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Putyin kilövi az atomot?

Putyin kilövi az atomot?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Nekem mindegy

Nem vesztek vele semmit, ha kilövik.

2022. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Csak tárgyalási pozíció. Más kártyája nem maradt.
2022. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha valakit sarokba szorítanak, bármilyen elmebeteg dolgora képes lehet.
2022. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kilőné, akkor utána

1) már nem tudna mivel fenyegetni, hogy a másik oldal se lője ki

2) Amerika sztem "válaszolna", amitől épp azt akarja h ne szóljon már bele

3) Ezzel együtt valszeg beszállna a NATO is amit szintén el akar kerülni

(Pont ezért fenyeget vele)

Amúgy meg ki tudja. Neha úgy tűnik nekem mintha kicsit elmentek volna neki hazulról.

2022. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem lövi ki. A kényelmes kis dácsájában szeretne megöregedni nem pedig egy atombunker mélyén az atombombáktól felperzselt földfelszín alatt.
2022. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a NATO tagállamok, mégha nem is NATOként, de huzogatják Putyin bajszát, pl azzal, hogy katonákat, fegyvereket, felszerelést küldenek az ukránoknak. Ami nagyon feltolja a vérnyomását az öregnek, és ő még a harcok elején megmondta, hogy ezt nem nagyon kéne. Szóval én nagyon reménykedem benne, hogy nem, de sajnos kiszámíthatatlan a helyzet.


De az optimista naivság talán azt mondatja velem, hogy nem.

2022. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 És ez miért bajuszhúzogatás? Az a fixaideája hogy senki külföldi nem szólhat bele Ukrajnának se a politikájába (USA), se a mostani helyzetébe (segítőcsomagok küldése), ugyanakkor azt nem veszi észre (vagy nem akarja) hogy Ő IS EGY KÜLFÖLDI BEFOLYÁS ami beleszól abba hogy mi van Ukrajnában. Ezek szerint, senki más külföldi nem szólhat bele, csak ő? Miben más ő mint a többi külföldi? Ukrajna szempontjából? Ok, még az USA-t megértem, mert az teljesen más kontinens. De egy Európai állammal szemben? Ja, mert a nagy haderő meg a stb. Nem véletlen hogy annyira ellenzi az országok NATO-csatlakozását.

De ez csak az én meglátásom...

2022. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne velem vitatkozz, szerintem sem normális, amit ő gondol és csinál. Csak adott egy ultimátumot, aminek a nyugati országok egészen nehezen felelnek meg eddig. Sajnos ez a helyzet.


Ettől függetlenül egyetértek veled, csak sajnos az a helyzet, hogy attól még kitömik az ukránokat fegyverekkel, ami nem tetszik az orosznak. Ez a helyzet.

2022. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem volt célom vitatkozni.

Csak nem először találkozom ezzel, hogy valamilyen dolog Putyinnak bajuszhúzogatás, és nem értem miért. Eddig próbáltam infókat vagy tényeket találni arról, hogy miért, de semmi olyat nem talaltam ami ezt számomra alátámasztaná...

Ezért írtam a kérdést.

Majd egyszer megtudjuk 😅

2022. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehéz megérteni amúgy, az a baj, hogy pl a háború alapjait is nehéz átlátni. Annyi médium van, és nincs már olyan a mai világban, hogy objektív. Ehhez nagyon mélyen alá kéne ásni, hogy mik folynak a háttérben, ki mit miért csinál.
2022. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!