Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Putyin készenlétbe tette az...

Putyin készenlétbe tette az országa atomfegyvereit.. Ennek hírét ti hogyan kezelitek? Nekem azóta csak gyomorgörcseim és halálfélelmem van...

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Felesleges a gyomorgörcs.

Az atombomba ugyan nagyot szól, nagyot pusztít, de közel nem lenne akkora sugárzás utána, mint egy felrobbantott atomerőmű miatt.

2022. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy. Engem nem érint meg.
2022. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Pózolás Putyin részéről. Komolyan azt hiszed, hogy meg akar halni, és az országát elpusztítani? Mert ez lenne, ha a nyugatra atomot dobna.
2022. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb veszély hogy Ukrajnának 4 atomerőműve van jelenleg, ha valamelyik megsérül akkor lőttek Európának.
2022. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez csak a játszma része. Tudod te hányszor fenyegették már egymást az országok atombombával? Az elmúlt 70 évben legalább egy tucatszor.
2022. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Én nyugodt vagyok tudod miért? Mert az édestestvéreink sem buták, és nem akarnak ők sem nulláról felhúzni egy területet, egy vegyi támadás pedig eléggé el lehetetleníti az újrakezdést.

Fenyegetőzni persze nem tilos, de ehhez nem kell professzornak lenni hogy rájöjjünk csak ugratás, meg lehet oldani a háborút katonákkal, és gépesített egységekkel is.

2022. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát sajnos van esélye azt kell hogy mondjam sajnos.
2022. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Én nem félek a haláltól, de ez valószínűleg amiatt van, mivel halhatatlan vagyok, bár az orvosom szerint szkizofréniás, amivel nem értek egyet.
2022. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy megláttam kérdező, elkezdtem pánikolni. Itt nyomorgok gyakorin mert nincs kivel beszélgessek, nincs senkim. Már keresem az isten hitet ha netán bekövetkezne, akkor az utolsó pillanataimban elhigyjem, hogy kerülök valahova. Meg ma biztos alkohollal fekszek le... sajnos nem szabad legyinteni putyinra, megmondta merkel is évekkel ezelőtt, hogy elment az esze.
2022. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 peca1000 ***** válasza:
73%

Most, hogy az EU megszavazta, hogy fegyvereket küld Ukrajnának, van is esélye, hogy megszór minket atommal.


Irány Svájc! Vagy inkáb Új-zéland, Ausztrália.

2022. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!